Temat: Maskarada
View Single Post
stare 15.08.2013, 13:14   #24
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Maskarada

Cytat:
Napisał Diana Zobacz post
Ten odcinek podobał mi się bardziej niż poprzedni, więcej się dzieje [/size]
Poza tym... Dziewczyny wydają się jeszcze piękniejsze, w tych płaszczach i kapeluszach są cudowne! <3
Cieszę się, że się podoba. No i wreszcie jakaś osoba, która lubi ich zimowy strój! Odnośnie błędu - poprawione.

Cytat:
Napisał Diana Zobacz post
Czyta się trochę (!) ciężko, jak wszystkie tego typu teksty, ale jest fajnie
Czekam na kolejną część
Jak to ciężko? Co takiego dokładnie jest nie tak? Może uda mi się to zmienić.
Cytat:
Napisał Diana Zobacz post
PS. Rezydencja jest wspaniała *__*
Dziękuję. <3

Cytat:
Napisał lizzielovesit Zobacz post
Awww, Olympic! No już chyba nic lepszego na tym forum mnie nie mogło spotkać! Zaraz zabieram się za czytanie, chociaż patrząc po zdjęciach i odpowiedziach na komentarze, widać, że znasz się na rzeczy, co - nie ukrywam - przyprawia mnie o przyjemny dreszczyk, bo nie wiele jest osób, które wiedzą więcej niż to, co u Jamesa Camerona Parowce to moja ogromna pasja i miło wiedzieć, że ktoś tworzy coś takiego. No i zdjęcia, piękne
O tak! Interesują mnie statki serii Olympic od dzieciństwa. Już jako brzdąc nonstop oglądałem Titanica(wtedy wersję inną, niestety nie Jamesa Camerona) i zachwycałem się absolutnie wszystkim. Odkrycie gry Titanic: Adventure out of Time było chyba dniem mojej największej radości, choć dopiero po latach udało mi się zdobyć pełną wersję. Maskarada nie jest zresztą jedynym fotostory, w którym umieściłem wątek Olympica - Alice Waters, opowiadanie rozgrywające się w latach dwudziestych, również ma odcinek, którego część właśnie tam się rozgrywa. Ba! Może kiedyś zrobię jakies fotostory w pełni poświęcone którymś z tych statków, w końcu czemu nie?

Cytat:
Napisał lizzielovesit Zobacz post
EDIT.
Nawiązanie do Lusitanii! Boże wszechmogący!


Cytat:
Napisał lizzielovesit Zobacz post
W I rozdziale troszeczkę mi nie pasuje fakt, że cały dzień chodzą w wieczorowych sukienkach, chociaż może dlatego, żeby mieć w co ubrać bohaterki w dalszych odcinkach, więc to tylko takie szczegóły, bo przecież nawet tak spory wybór jak all about style jest ograniczony...
Tak, to jest niestety problem, z jakim raczej sobie nie poradzę. Sukienek jest co kot napłakał, a jeśli już, to mają moim zdaniem nienajlepszy krój bądź kolorystykę. Prawdopodobnie gdy już znajdę odpowiednie stroje dla Jennifer i Lynette - pozostaną w nich przez cały okres przebywania w domu. Chyba, że ktoś byłby skłonny skleić dla mnie co najmniej 20 sukienek - w co wątpię.

Cytat:
Napisał lizzielovesit Zobacz post
A już z takich serioserio pierdół, to kabiny z pokładu B a nie C były tymi najbardziej luksusowymi z prywatną łazienką Ale Chryste, bez przesady, nawet nie powinnam o tym pisać
Czy aby na pewno?


Na pokładzie zarówno Olympica jak i Titanica były cztery tzw. Parlour Suites albo Millionaire Suites, dwie na pokładzie B, a dwie na C. Na Olympicu były to kabiny B-38/40/42, B-39/41/43, C-56/58/60 oraz C-57/59/61. Są to numery sprzed remontu, podczas którego zmienili numerację kabin.

No i małe wyzwanie dla ciebie - przyjrzyj się piątemu screenowi z drugiego odcinka - co jest nie tak?

Ostatnio edytowane przez Caesum : 15.08.2013 - 13:17
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem