View Single Post
stare 08.02.2015, 14:04   #78
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,053
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Zmiany w regulaminie i na forum

Niektórzy mogli zauważyć, że ubyło im trochę punktów reputacji. Ano ubyło, ponieważ wzięłam się za gruntowne sprzątanie punktów bez uzasadnień lub przyznanych kompletnie bez sensu. Uznałam, że lepiej napisać posta tutaj, niż później każdemu z osobna tłumaczyć, dlaczego ubyło mu X punktów.
I wklejam tu również Regulamin reputacji, bo najwyraźniej niektórzy nie mieli jeszcze przyjemności się z nim zaznajomić.
Cytat:
Napisał REGULAMIN FORUM THE SIMS.PL Zobacz post
Reputacja:
  1. Przyznając punkt reputacji, należy wpisać uzasadnienie dlaczego to robisz - w przeciwnym wypadku punkt zostanie anulowany.
  2. Uzasadnienie musi być sensowne i treściwe (np. świetnie wykonany dom). Uzasadnienia typu: "bo tak", "ahahah", "xyz", itp. będą skutkowały anulowaniem punktu.
  3. Za notoryczne dawanie bezsensownych punktów lub uzasadnień administracja karać będzie warnem.
  4. Zakazane jest przyznawanie punktów reputacji jako ocenę nicku, sygnatury lub avatara użytkownika. Od tego są poszczególne tematy w Offtopie.
  5. Dozwolone jest ocenianie prac za pomocą punktów reputacji w działach Zdjęcia z gry oraz Nasza Twórczość oraz w innych tematach z simową twórczością.. Ocenianie wszelkich prac poza tymi działami jest zakazane.
  6. W czasie dyskusji za pomocą reputacji można wyrazić swoją aprobatę względem czyjegoś posta. Ma to zapobiec tworzeniu spamu postami typu: "Zgadzam się", "Dobrze mówi", itp.
  7. Administracja zastrzega sobie prawo do odjęcia punktu bądź ukarania użytkownika, który go nadał, jeśli uzna, że punkt jest przyznany bez sensu, mimo, ze nie złamał żadnego punktu regulaminu lub nie mieści się w jego ramach.
Proszę Was również, żebyście nie przyznawali punktów za posty sprzed kilku miesięcy, bo to naprawdę mija się z celem. I serio zastanówcie się, za co przyznajecie punkty reputacji, bo jak spojrzę na niektóre, to reakcja nr 1: przeplata się z reakcją nr 2: .
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem