View Single Post
stare 08.01.2011, 21:27   #7
Wednesday
 
Avatar Wednesday
 
Zarejestrowany: 10.08.2009
Skąd: Brzegi
Płeć: Kobieta
Postów: 35
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

OK, a więc tak, postanowiłam stworzyć zamiast jednej simki cała rodzinkę i tak powstała rodzina Strong. Kiedy wprowadziła się do Bridgeport liczyła trzy osoby.
Małżeństwo Emila i Lole () Strong razem z córeczką Marthą.
Tu mama z córką ( Jako ciekawostkę mogę dodać, że Lola wampirem była nie cały dzień i od razu się wyleczyła )

Wprowadzili się do wieżowca, w centrum miasta. Emil i Lola często się kłócili, może to przez różnice wieku? W końcu Emil nie wytrzymał rozwiódł się Z Lolą i wyprowadził.

W międzyczasie Martha podrosła, zaczęła chodzić do szkoły i interesować się pisaniem. W wieku dziecięcym napisała dramat obyczajowy "Łzy na deszczu" (Okazał się przebojem) I powieść humorystyczną pt. "Korale i wykrywacz metalu".
Tutaj myśli nad dialogami

Lola chcąc zapomnieć o byłym mężu często chodziła na dyskoteki z przyjacielem.
Nie mając czasu na sprzątanie wynajęła sprzątaczkę która okazała się przystojnym Chińczykiem który z chęcią Zrobił "coś" z Lolą w windzie.
Potem chłopak zamieszkał z nimi i razem czekali na narodziny dziecka.
Tutaj ich zaręczyny.

Martha potykała się ze swoim ojcem na mieście. Mieli dobry kontakt.
W końcu Martha miała imprezę urodzinową.
Miała się stać nastolatką.
tu cala jej rodzinka

Od lewej. Jej ojciec Emil, mama Lola z przyszłym rodzeństwem Marthy brzuchu, ojczym, i jakaś koleżanka się w kadr wcisnęła
A tu Martha

Nie długo po urodzinach Martha dokończyła powieść dramatyczno-obyczajową
Różowa Owca, i rozpoczęła powieść detektywistyczną "Zagubiona Igła".
Lola urodziła synka, o imieniu Jao. Tu jego zdjęcie

Mam nadzieję ze się podobało Cdn.. ( zdjęcia w miniaturkach, bo rozjeżdżało forum Jak chcecie je powiększyc to na nie klikac )

Ostatnio edytowane przez Wednesday : 08.01.2011 - 21:32
Wednesday jest offline   Odpowiedź z Cytatem