View Single Post
stare 30.12.2008, 15:27   #23
Mikolea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

Ja miałam sima Diega Dewianta. Pragnął zostać prestigiatorem(?), więc od razu zaczął pracę w tej karierze. Przed tem wprowadził się na małą działkę i wybudował mały domek. Przez jakiś czas był całkowicie pochłonięty pracą, aż do momentu, kiedy poznał Marthę Likiers. Zakochali się i po jakimś czasie ona wprowadziła się do niego jako narzeczona. Ona zajmowała się domem i dokształcała, a on zdobywał kolejne awanse, aż osiągnął szczyt kariery, wzbogacili się na tyle, że mogli kupić duży dom. Po wprowadzeniu do niego urządzili przyjęcie weselne, na którym pojawiło się z 20 osób, bo mieli wiele przyjaciół. Martha została bardzo dobrą wiedźmą, a Diego pracował na najwyższym szczeblu kariery. Wkrótce urodziły im się dzieci: Chris, a niedługo po nim bliźniaki dziewczyna (nie pamiętam imienia) i Nick. Jeszcze wcześniej para była w podróży. Dzieci rosły prawidłowo, a w wieku szkolnym poznały swoje przyszłe miłości, a potem poszły na studia razem z tymi miłościami. Chris od początku był podrywaczem, więc gdy na studiach zanalazł się w akademiku pełnym kobiet od razu zaczął działać. Zdradził swoją dziewczynę, z którą wcześniej robił bara-bara. Ona to zobaczyłą i się rozstali. On wyprowadził się z akademika i zamieszkał w domku. Miał wiele dziewczyn. Teraz skończył studia i zakupił domek, w który zamieszkiwał jego ojciec za młodu. Ma obecnie 12 dziewczyn jednocześnie, ale mam co do niego plany... Nick jest cały czas ze swoją miłością, wyprowadzili się z zatłoczonego akademika do domku, a teraz kupili piękny domek za kasę ze studiów. Bara-bara chcą przeżyć po ślubie. Córka, chyba Eveline poznała faceta, ale na koniec studiów ją zdradził. Tak naprawdę to profesorka go zaczepiła, a on tego nie chciał. Obecnie Eveline jest z ojcem byłego Rickym i mieszkają w rezydencji. Zdradzona przez Chrisa dziewczyna znalazła nowego i miezkają razem...
To tyle bez kodów...

Ostatnio edytowane przez Mikolea : 30.12.2008 - 15:42
  Odpowiedź z Cytatem