View Single Post
stare 09.05.2012, 11:41   #3822
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Teraz NRaas Story Progression jest przetłumaczony na język polski. No mówiąc najoględniej musisz poszperać. Na pewno musisz kliknąć na komputer lub Ratusz i wybrać NRaas\Story Progression\General Settings. A dalej, to w tej chwili nie pamiętam, poszperaj w opcjach romansu, małżeństwa, rodziny, coś w ten deseń.

Ja muszę u siebie pogrzebać w NRaasie, bo mam taki problem, że rodziny wprowadzają się jedna do drugiej. No jakaś masówka. Ćwirom musiałam w końcu wyłączyć opcje przeprowadzki, bo co ich zostawiałam samych, do gra im wrzucała współlokatorów. Co mnie obchodzi, że jakaś Simka ma nieślubne dziecko i nie ma z nim gdzie mieszkać... Trzeba się było hajtnąć i wprowadzić do ojca dziecka, a nie moim ludziom się na głowę zwalać Podobnie mam z długością życia... emeryci żyją mi za długo i rzadko kiedy ktoś umrze! Mam ustawioną długość życia na 90, a oni mi nieraz żyją i po 120... Czasem tam ktoś wcześniej umrze, ale ostatnio to chyba z 10 Simów uśmiercałam NRaas Master Controllerem, w wieku 90 - 115. Może to przez to Simy wprowadzają się jedne do drugich... Emeryci nie zwalniają miejsca młodym i zwyczajnie nie ma gdzie mieszkać... Zostały mi ze 3 -5 pustych domów, ale taki droższych. No i teraz nie wiem czy gra przeprowadziłaby kogoś z biednej rodziny do drogiego domu, czy nie.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem