View Single Post
stare 17.11.2015, 07:43   #275
Scyzor
 
Zarejestrowany: 16.11.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

I ja się dorzucę do wątku z problemami...
Wczoraj zainstalowała mi się jakaś nowa aktualizacja (obejmująca m.in. managera dodatków). Od tego momentu postacie Sim'ów i ich zwierzaków są źle wyświetlane. Mają rozciągnięte twarze, czasem brak jest fragmentów ciał.
Wygląda to mniej więcej tak:


Przeszperałem forum i net w poszukiwaniu rozwiązania i choć natknąłem się na kilka przypadków analogicznych problemów, nigdzie nie znalazłem ich rozwiązania. Wszędzie zwalają na kartę graficzną - i pewnie byłbym nawet skłonny wziąć taką opcję pod uwagę gdyby nie to, że przed instalacją rzeczonej aktualizacji gra działała bez najmniejszego problemu.
Od razu powiem, że reinstalacja gry nie przynosi pożądanego rezultatu. Nie były również instalowane żadne dodatki z internetu.
Komputer to wprawdzie laptop (z Win7 Pro SP1), ale karta graficzna ATI Radeon HD6630M jak dotychczas bez problemu dawała radę. Niczego nie wnosi również kombinacja z ustawieniami grafiki w grze.
Poradźcie coś proszę, bo córa wydała sporą część swoich zaskórniaków na oryginalną grę wraz z dodatkami i teraz mi płacze, że nie może grać...

Będę zobowiązany za wszelkie podpowiedzi.

pozdrawiam,
--
Scyzor

Ostatnio edytowane przez Scyzor : 17.11.2015 - 08:12
Scyzor jest offline   Odpowiedź z Cytatem