View Single Post
stare 17.10.2014, 19:43   #10
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Świąteczny loft Aty

Cytat:
Napisał Liv
Jak wstawisz kiedyś coś "mniej do grania, bardziej do oglądania" to nie omieszkam się nie zostawić Ci długieeeeeeeeeego komentarza
No, (chyba) dotrzymałam słowa

Piecyk w korytarzu? Uzasadnij mi to.
Swoją drogą te drzwi wejściowe w stylu więziennych krat nie zachęcają do wejścia. I musi tam być bardzo zimno - naprawdę ciężko Ci będzie przeforsować swoją rację co do piecyka ;] (o ile się tego w ogóle podejmiesz) Nie uznaję tłumaczenia typu "to sztuka dla sztuki".
W części dziennej brakuje mi zasłon w oknach - wiesz, jak już postawiłaś na przytulność, tzn. obrusik, tulipanki, ładnie przystrojona choinka, to trzeba było pociągnąć to dalej!
Aha, Ato moja droga - http://www.insimenator.org/showthread.php?t=62217
Lewitujący napis "home" wywołał u mnie uśmiech na twarzy - dziękuję (no i w tak samo telefon - OMSP takie złośliwe!) No i wyjaśnij mi zasadność (tak, znowu) tej zasłonki nad blatem. Tu znowuż ona jest, moim zdaniem, niepotrzebna.
Muszę Cię pochwalić za jednolitą, stonowaną kolorystykę i akcenty sprawiające, że nie nudzę się patrząc na zdjęcia
Co do samego świątecznego klimatu, to trochę mi go brakuje. W "Na święta" doszło tyle fajnych ozdób na tę porę roku! Żałuj, że ich nie wykorzystałaś.
Jakkolwiek rozumiem założenia wystroju a la vintage, tak maszynę do pisania zastąpiłabym czymś bardziej nowoczesnym - także ze względów praktycznych.
Czy to coś zrobione z wielu białych nitek i kawałka drewna to fotel? Oryginalnie, nie powiem, ale nie chciałabym wypoczywać w czymś takim
Dwa różne okna obok siebie - ojoj, nie... Tak samo dwa lustra - jedno przy drugim... Jak na pracownię krawcowej to za czysto tam ma
Łazienka byłaby bliska ideału gdyby nie ten ni z gruchy ni z pietruchy kolaż ze zdjęć i brak żaluzji/zasłony, czegokolwiek. Taka sytuacja jest też niedopuszczalna w takim budownictwie (w typowych modernach jakoś sobie z tym radzą ) podczas projektowania sypialni. Swoją drogą to niewiarygodne, że dziewczyna zmieściła wszystkie swoje ciuchy w tych trzech szufladach!
Smuci zaś to, że nie miałaś pomysłu na ten pokój.
Sypialnia rodziców jest zaś nieprzyjemnie chłodna
Gdybyś dała rzuty to powiedziałabym Ci, czy zrobiłaś loft, czy nie. Na moje oko to jednak wygląda na zwykły, "szablonowy" domek.

Nie jest źle, ale ja cenię sobie przemyślane, dopracowane i konsekwentnie wykonane pod względem obranego stylu/założenia prace. Ten domek to - jak dla mnie - "radosna twórczość", a tą może wytłumaczyć się obecnie KAŻDY.

7/10

Ostatnio edytowane przez Liv : 17.10.2014 - 19:49
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem