View Single Post
stare 23.03.2008, 16:22   #26
Lorena
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zdjęcia Maxisowych rodzin

Ja ostatnio gram sobie rodziną Cybant - to też rodzina maxisowa, jakby nie patrzeć (Czesiek Cybant pojawił się w skrzyni rodzin bodajże w dodatku WB ;]). Wprowadziłam Cybanta na Kwitnące, do jednego z domków z NŻ bo najtańszy domek na Kwitnących zajęła inna rodzinka, a za drogiego mu też wybrać nie mogłam . Rozpoczął karierę naukowca bo to się pierwsze trafiło i z tej okazji zmieniłam mu też cel życiowy, żeby nie skakać za bardzo po tych pracach ;p. Już pierwszego dnia zwiózł mi do domu Krzysztofa Beczkę, który okazał się być... kobietą . Zmieniłam jej imię na Beata i rozkochałam w sobie simów, bo Beata/Krzysztof okazała się być ładną simką xD.
W międzyczasie Czesiek zaszedł w ciążę z kosmitą, którą usunęłam, bo to był przypadek, a nie chcę w jego rodzinie mieć zielonych dzieciaków ;]. A potem zaszedł w ciążę ze Skunksem Śmierdziuchem (taak, pomysł zerżnięty od Naomi, heh, kilka dni temu czytałam cały temat z fotkami na innym forum, w tym i posty Naomi o rodzinie Cybant właśnie, i postanowiłam poeksperymentować:. Urodził się chłopiec, Mariusz, który, notabene, jest bardzo ładny, nie przypuszczałam . Ach, no i mają kota, którego Czesiek adoptował niemalże zaraz po wprowadzeniu się, teraz jest dorosły, ale był w wieku kocię kiedy przsybył do Cybantów (mają go tylko z tego względu, że Czesiek miał miał takie pragnienie, bo ja za kotami nie przepadam ;p).
Uff, tyle opowiedziałam bo jak to ja nie robiłam zdjęć, więc teraz zdjęcia z urodzin Mariusza.





Na urodzinach Mariusza, Beata była w ciąży, chociaż brzuszka jeszcze nie widać. Urodziły się z niej bliźniaki, dziewczynka i chłopiec (chyba Monika i Paweł) o różnych karnacjach, jedno ma po tacie jaśniejszą karnację, a drugie (chyba dziewczynka) ciemniejszą^^.

O, taki ładny jest Mariusz Cybant, mający za "drugiego tatę" Skunksa ;p. Nadmienię, że Mariusz ma bardzo fajną osobowość, bo otwarty na maksa, prawie masymalnie uprzejmy i lekkoduch i całkiem schludny (chyba 6pkt.) i w ogóle nie wiem co z nim w przyszłości zrobię ;p.


A tutaj Beata Cybant podczas naprawiania pojemika na śmieci (już po tym, jak urodziła bliźniaki, których zdjęć nie mam) ;p.


Na razie rodzina Cybant żyje dość ubogo (aczkolwiek nieźle sobie radzą, a Czesiek ciągle rodzinkę dokarmia wędzonymi i smażonymi różnorakimi rybkami, bo do warzyw nie ma jakoś ręki xD), mimo, że Beata jest Szalonym Naukowcem (już była, kiedy Czesiek ją poznał, ma m.in. logikę i sprzątanie rozwinięte na maksa, 9 pkt. gotowania i inne takie;stwierdziłam, że czasem warto żenić simów z takimi miastowymi, prawie 20tys. simka wniosła do domu, ale gdzieś już się rozpłynęły xD).

Polubiłam tę rodzinkę (hiehie, mocne postanowienie poprawy: będę robić więcej zdjęć ;p), bo to pierwsza od niepamiętnych czasów, której nie dodaję pieniędzy kodem, albo innym sposobem. I jakoś żyję, a co więcej, podoba mi się ;p.

Ach, pisałabym pewnie o zainteresowaniach, ale ze względów czysto insimenatorskich pozbyłam się CW dopóki nie wyjdzie insimenator do niego xD. To tak przy okazji reinstaliki było (buu, a całki Kwitnące miałam nieźle rozwinięte) bo sobie boolpropciem narobiłam niezłego bigosu i jakimś dodatkiem z neta także...

Edit:
Gram jak szalona, są więc efekty .
Mariusz lubi łowić ryby. Jego tata ma już złotą rangę i najczęściej razem łowią. Ale kiedy tata jest w pracy, to mama także jest świetnym kompanem.

Chociaż w łowieniu ryb jest o wiele od Mriusza gorsza (jak widać na załączonym obrazku ).


W międzyczasie, bliźniaki dorosły. Tu dorasta Pawełek na rękach u mamusi:

A tutaj Monika trzymana przez tatę:

Jak widać, piętro na razie nie ma nawet tapet położonych ;].
Bliźniaki wyrosły na urocze, acz (przynajmniej na razie) niezbyt urodziwe blondaski. O, tutaj Monika na rękach u mamy, bodajże chwilę po nauczeniu się chodzenia. Zdaje się, że nos mają zbyt wysoko ułozony, ale okaże się w przyszłości (mi się zdaje, że oni są b. podobni do siebie dlatego daję zdjęcie tylko dziewczynki. Ale zobaczymy jak urosną).

Ostatnio edytowane przez Lorena : 23.03.2008 - 23:26
  Odpowiedź z Cytatem