Temat: Vorg
View Single Post
stare 02.08.2010, 10:29   #30
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Cytat:
Napisał Madziulka21 Zobacz post
No Siostra muszę przyznać,że zakończenie jest zaskakujące Teraz tym bardziej nie będę mogła się doczekać kolejnego odcinka
Dzięki siostra

Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
Dziękuję, rudzielcu, za tego bonusika dla mnie :*
Nie ma sprawy cała przyjemność po mojej stronie

Cytat:
Napisał chrupek Zobacz post
To też nadrobiłem <zmęczony>
I znowu będę musiał edytować posta w Belle Rose, bo to jest o wiele lepsze! Może w końcu odpocznę od romansideł, które tak chętnie ostatnio wszyscy piszą Nie lubię, kiedy w FS są nadprzyrodzone moce (w szczególności kosmici - domyśl się dlaczego ), ale wybaczę Ci te demony, bo zapowiada się ciekawie Na pewno będę zaglądać (jak ja teraz to wszystko ogarnę )
He he wiem czemu nie lubisz kosmitów i z ręką na sercu mogę Ci powiedzieć, że ich w tym FS nie spotkasz musiałam trochę odskoczyć od pisania Belle Rose, dlatego to opowiadanko jest całkiem odmienne ^^

Cytat:
Napisał Miley98 Zobacz post
Kiedy następny odcinek. Bo strasznie mi się podoba to FS.
Ojej... hmm. Albo jutro wieczorem, albo we środę

Cytat:
Napisał Panna Lu Zobacz post
A teraz to ja wygłoszę całkowitą oczywistość - to jest genialne. Akcja posuwa się nie przesadnie wolno, ale i nie za szybko, nie mordujesz czytelnika wydumanymi opisami, wszystko przedstawiasz jasno, prosto i - o ile mogę tak powiedzieć - przyjaźnie. xD Odnośnie stylu, w jakim piszesz - ogromnie mi się podoba. Sama stworzona przez ciebie historia jest wyjątkowa. Pomysł, jak na FS dość nietypowy świadczy o tym, że masz sporą wyobraźnię. A to cudownie, bo oznacza, że w kolejnych odcinkach nie powinno pojawić się nic pachnącego nudą, czy przeciętnością. *w*
Dziękuję staram się pisać tak, żeby wszyscy rozumieli o co mi chodzi, bo szczerze mówiąc co to za opowiadanie, kiedy mimo tego, że pisane najlepszym słownictwem, ciężko się je czyta?
Będzie dużo akcji, postaram się was nie zanudzać
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem