View Single Post
stare 18.03.2010, 10:06   #2
Kab Hun
 
Zarejestrowany: 13.03.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 70
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasze zwyczaje podczas gry ;)

1. Zawsze na początku robię samotnego sima (rzadziej simkę). Wprowadzam go do obojętnie jakiego domu i kreuję na gwiazdę, czarodzieja itd - zależnie od tego na co mam ochotę. Gdy na parceli publicznej spotkam jakiegoś godnego uwagi sima płci przeciwnej, to zaczynam go swatać z moim. Potem się oświadczam... Sim się wprowadza... Pojawiają się dzieci... A potem, gdy już mi się znudzi rodzinne życie, wybieram jakiegoś w miarę udanego dzieciaka, robię z niego dorosłego (przy użyciu magii), a resztę rodziny spalam. I historia zatacza koło...

2. Zawsze maksymalnie zagracam ogród. Gdy tylko moi simowie są przy kasie, to wtedy poza domem stawiam im basen, stół, krzesła, ten dziecięcy plac zabaw ('Zabawator Deluxe' chyba), race, przyrząd do lewitacji (z 'Gwiazdy') i całe zatrzęsienie roślin. ;]

3. Zazwyczaj gram jedną rodzinką, toteż całą okolicę mam wolną. Gdy mi potrzeba jakichś przyjaciół (miastowych nie za bardzo lubię, z góry uprzedzam), to robię ośmioosobowe, byle jak złożone patologiczne klany i wprowadzam je na puste działki, bądź domy. I jedyne co im kupuję, to telefon - żeby szło ich do mojej rodziny zaprosić. ;]
Kab Hun jest offline   Odpowiedź z Cytatem