View Single Post
stare 06.06.2013, 15:36   #13
Kestrel
 
Avatar Kestrel
 
Zarejestrowany: 09.09.2011
Skąd: Big City
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 369
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 3booter i FPS limitter

Z tego co wyczytałam na forum skąd ściąga się 3bootera, FPS limitter służy zabezpieczeniu co by karta graficzna się nie spaliła. Dotyczy się to tylko nowszych kart, były tam chyba wymienione modele, mając starszą nie trzeba się martwić, bo trupów nie bierze Sam FPS limitter chyba niczemu nie służy, inaczej twórcy gry pomyśleliby o załatwieniu jakoś potrzeby takiej aplikacji. Osobiście zalecałabym to jednak nawet ludziom ze słabszym sprzętem, którzy chcą użyć 3bootera. Nie wiem dokładnie jak to działa, ale 3booter może spowodować, że karta graficzna oszaleje i się usmaży, a FPS limitter ma temu zapobiec. Używam obu i jestem zadowolona, zwłaszcza, że miałam poważny problem z uruchomieniem simsów swego czasu i dopiero jak znalazłam w necie wzmiankę o 3booterz i FPS limitterze, to zaczęło normalnie się ładować. Wcześniej pasek ładowania stał w miejscu i nic się nie działo. Oczywiście nie mam żadnych wątpliwości, że to wina jakiegoś package, których mam całe mnóstwo, ale jako że nie wyobrażam sobie gry bez nich, to pozostaje mi tylko 3booter.

Ostatnio edytowane przez Kestrel : 06.06.2013 - 15:39
Kestrel jest offline   Odpowiedź z Cytatem