View Single Post
stare 07.06.2012, 12:32   #24
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

To teraz może i ja się odniosę do wypowiedzi na mój temat.

Cytat:
Do nazwania go wzorowym administratorem faktycznie jeszcze dluga droga... Bylam szczerze mowiac troche zaskoczona gdy przeczytalam informacje o jego awansie, mysle, ze nadaja sie na to miejsce inne osoby. Doceniam reaktywacje Downloads, ale coz, mam wrazenie, ze czasem sie wywyzsza i naduzywa swojej 'wladzy administratorskiej' i jest nieco dretwy.
Nie wiem kiedy nadużyłem swojej władzy, a na pewno nie zrobiłem tego umyślnie. A co do drętwości to ten kto ze mną gadał raczej tego nie powie

Cytat:
Gin dobrze się wywiązuje ze swoich obowiązków. Jest pomocna, mądra () i aktywna.
Bardzo dziękuję. http://i1059.photobucket.com/albums/...ingerSs/ir.jpg

Cytat:
Nie widzę jego wielkiej aktywności, uważam, że do administracji dostał się za podlizywanie, nikt z innych moderatorów nie dostał ta szybko rangi admina.
Przepraszam za to, że staram się być miły dla osób które lubię i z którymi pracuję. Lithium dostała range administratora mając taki sam staż jak ja, więc ktoś jednak dostał.

Cytat:
jesli chodzi o to jak wykonuje swoja prace to nie mam nic do zarzucenia. udziela sie, organizuje zycie na forum i wgl. ale nie podoba mi sie jego postawa. czasem czytajac jego posty mam wrazenie ze sie wywyzsza, a nawet wykorzystuje swoja funkcje zeby dogryzc innym (np agapi dostal kiedys warna za to ze wyrazil swoje zdanie w OFFTOPIE. Ostatnio sie poprawil ale to nadal za malo.
W offtopie, jak i zresztą na całym forum, nie można obrażać innych userów. Bo to 'wyrażenie swojego zdania' było właśnie obrazą.

A ultraviolence strasznie przestrzegająca regulaminu moderatorka i Bjork 'nie wiem dlaczego jest admem' to śmiech na sali, wybaczcie.
Vanitas jest offline