View Single Post
stare 19.09.2013, 19:27   #3
zły chipsik wrogar
 
Zarejestrowany: 10.12.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 173
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kryształkowe Rozterki-zajrzyj LP!

Cytat:
Napisał Gio Zobacz post
Zanim się weźmiesz za granie w gry proponuję przeczytać kilka książek, żebyś potrafił się w jakiś normalny sposób wyrażać. A od tego "nie" na końcu zdania to można po pewnym czasie dostać białej gorączki. I angielski też by się przydał. Jak usłyszałem sunset wymawiane przez "u" to myślałem, że ryknę śmiechem Poza tym podszedłeś do tego w ogóle bez przygotowania, takie miotanie się, najpierw włączasz muzykę, potem wyłączasz :/ A jak czytałeś opis Sunset Valley (po co to też jest chyba tajemnica) to naprawdę ciężko było cokolwiek zrozumieć, a większość zrozumiałem chyba dlatego że znam ten opis niemal na pamięć. Trochę brzmisz jakbyś w ogóle nie przełykał śliny, albo właśnie wziąłeś porządnego łyka jakiego napoju gazowanego Nie mówię, że to źle, po prostu nie musisz tak szybko napieprzać, mów powoli i wyraźnie. I przy ładowaniu naprawdę powinieneś zrobić cięcie - jeżeli ktoś będzie chciał poznać historię serii to sobie wejdzie w Wikipedię. Gra ładowała się ponad 3 minuty, w 14 minutowym filmiku - widzisz tu jakiś sens? W bólach dotrwałem do końca i to było jedne z najgorzej spędzonych 14 minut w ostatnim czasie, a przynajmniej jeśli chodzi o moją część życia spędzoną w internecie
Tak czy siak drugiego odcinka już nawet nie włączałem. A link do innych serii to strzał w kolano.

Ale dobrze, że masz jakiś pomysł i chcesz coś robić. Może po prostu musisz trochę poczekać, urosnąć i wtedy zauważysz jakie robisz błędy. Bo chyba oglądałeś to co nakręciłeś?
Nie odbierz tego źle ale twój Komentarz To takie czepianie się by się czepiać-bo chyba tylko tobie Odcinek Nie apasuje [1 może rzeczywiście pare osób nie lubi ale zobacz sobie 2 3 jeszcze też nie ma za dobrych Ocen Ale to dlatego że jest BARDZO nowy]
down.Ale Editów
__________________
Wbijać na mój kanał YT! nagrywam już długo mam dużo filmów ale mam mało widzów! oblukajcie:
http://www.youtube.com/user/thewrogar

Ostatnio edytowane przez zły chipsik wrogar : 19.09.2013 - 20:03
zły chipsik wrogar jest offline   Odpowiedź z Cytatem