View Single Post
stare 27.11.2012, 15:05   #1
Damian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie The Sims 3 University Life krok od zapowiedzi! 9 dodatek wkrótce

Seria The Sims 3 zmierza ku końcowi każdy to wie, jednak został do wydania jeszcze jeden ostatni dodatek (tak chociaż twierdzi połowa znanych mi stron o The Sims) wiemy już że będzie to dodatek o tematyce studiów
Na wielu stronach z zakupami online pojawia się bardzo dużo ofert o tym że dodatku, o dziwo każda z nich podaję datę początku marca.



Nie możecie się doczekać kolejnego dodatku do The Sims 3? Ja bardzo! Coraz więcej "ukrytych" zapowiedzi już 9 dodatku, prawdopodobnie ostatniego do The Sims 3. W internetowym sklepie Gamestop.de pojawiła się oferta dodatku The Sims 3 University. Oferta nie zawierała daty wydania ani jakichkolwiek informacji. Premiera będzie w marcu - pozostały 4 miesiące!


Źródło: Twoje Simy

Ja też twierdzę że to będzie ostatni dodatek o tej tematyce, przecież zawsze przed zapowiedzią dodatku były jakieś wskazówki i zawsze się sprawdzały to czemu teraz nie ?
Warto przypomnieć że taka oferta pojawiła się w samym Origin.
Zastanawiam się czemu pojawiają się takie oferty skoro i tak zostają usuwane.
A o to co było ciekawego do znalezienia na Origin.


Czy twój Sim nastolatek lub twe cudowne dziecko jest gotowe, by opuścić dom i znaleźć sposób, by wieść samodzielne życie? Przeprowadź się do nowego mieszkania lub pokoju w akademiku, nawiązuj nowe przyjaźnie i ciesz się różnorodnością w i poza kampusem. Płać za swą edukację, otrzymuj stypendia, darowizny lub znajdź wspaniałą pracę na pół etatu. Skup się na zdobywaniu dobrych ocen, stań się prawdziwym imprezowiczem i spróbuj znaleźć równowagę między szkołą, pracą i prywatnym życiem. Jest wiele okazji, by wybrać się na randkę oraz zacząć romantyczny związek z innymi samotnymi Simami na terenie uniwersytetu, który być może skończy się ślubem. Dołączaj do różnych organizacji oraz tajemniczych społeczności. Wybierz rejony do studiowania i wybierz edukację, która pomoże ci w przyszłej karierze, w tym w 3 nowych profesjach! Wysyłaj swych dorosłych Simów z powrotem do szkoły, by poprawić ich ocenę w pracy. Nie ważne, czy twój Sim to ambitny młodzieniec lub dorosły człowiek, jeśli tęsknisz za czasami studiów, to Sims 3: University czeka właśnie na ciebie

Przetłumaczone przez: Simy.pl, znalezione na SimsVip.

Co wy o tym wszystkim myślicie ?
__
200 post- taki oficjalny miał być :]

Ostatnio edytowane przez Damian : 27.11.2012 - 15:41
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.