Temat: Reborn
View Single Post
stare 19.02.2014, 23:27   #8
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Grin Odp: Reborn

Cytat:
Napisał Pink Panther Zobacz post
To jest po prostu niesamowite. Świetnie utrzymany klimat tajemnicy. No i mrocznie, bardzo mrocznie... Idealne ujęcia i super efekty. Muzyka też świetnie dobrana. Nie mogę się doczekać na tę kontynuację!
No i zakończenie mnie baaardzo zastanawia, a raczej ta niebieska... "wieża" jakby, która "wyleciała" z tego "Kościoła"
Dzieki
Co do "niebieskiej wiezy", to jest to slup energii, ktory wydostal sie z wewnatrz kosciola

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Don, czytam raz jeszcze zacytowany fragment mojego posta i któreś z nas gdzieś tu namieszało xD
Ewidentnie!
Chyba czas na glebsza analize postu panny Liv! XD

Cytat:
Nie chodziło mi o żadnego sima ani nic z tych rzeczy! W zacytowanym fragmencie czepiłam się tylko powtarzającego się u niemal wszystkich simów zarostu.
You sure?

Cytat:
(...)ale skoro już w którymś z kolei z tych, której widziałam, sim-facet ma TEN SAM zarost, to domyślam się, że występuje on wszędzie, albo PRAWIE
Jak dla mnie to jest tu napisane, iz ten konkretny sim, pojawia sie "wszedzie" Co prawda ma to zwiazek z "tym samym zarostem", ktory jak wspomnialem wczesniej NIE JEST ten sam, ale fakt faktem, ze wspomnialas o obu rzeczach. No chyba, ze ten pogrubiony fragment odnosi sie do zarostu, ale nie mialo by to wiekszego sensu, skoro napisalas o nim wczesniej

Cytat:
JAK ŚMIESZ?!
Wybacz, ale na polu VS to moje Oko Saurona dziala jednak lepiej

Cytat:
Zresztą autorytet mojego Oka będzie trudno podważyć, ale próbuj dalej!
W dzielach lirycznych nie masz sobie rownych, ale jezeli chodzi o Video, to moc twojego oka slabnie Chyba, ze to zasluga mojej tworczosci


Hah, jakiz offtop nam z tego wyszedl XD
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem