Temat: Reborn
View Single Post
stare 24.02.2014, 12:38   #10
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Reborn

Mile, ty wiesz, ze uwielbiam czytac twoje komentarze Rowniez i teraz sie nie zawiodlem

Cytat:
Napisał Mile Zobacz post
Po Reborn widać jak się rozwijasz. Jesteś coraz lepszy, ten filmik moim zdaniem jest najlepszy jaki do tej pory stworzyłeś, tu nawet nie chodzi o pomysł historii, która jest niezwykła, ale o technikę wykonania, o dynamikę przekazu, zaskakujące wstawki, w tak krótkim czasie tyle się dzieje.
Dziekuje! Reborn mysle, ze jest udanym dzielem, ale smiem twierdzic, ze jego kontynuacja przebije to dzielo

Cytat:
Oczy biegają po ekranie jak oszalałe i chcą się nasycić do granic możliwości. Tylko mistrz potrafi tak zgrać to wszystko. Podobają mi się takie wstawki jak chociażby te truposzczaki odczyniające jakieś zaklęcia pokazane bardzo malowniczo i pobudzająco na wyobraźnię. Patrzysz i myślisz co on znowu wymyślił.
Te truposzczaki sa tylko taka zapowiedzia. Wieksza role odegraja w kontynuacji Reborn

Cytat:
Jestem pod wielkim wrażeniem, obejrzałam go kilka razy i ciągle daję się wciągnąć w ten tajemniczy świat, nie mam go dość a jak się kończy to wzdycham i jest mi żal, że tak krotko, chciałoby się więcej.
Moge obiecac, ze kontynacja bedzie nieco dluzsza. Bedzie trwac okolo 8-9 minut

Cytat:
Podoba mi się ten gość z kosą 'kosiarz', pierwsze skojarzenie jakie miałam jak go zobaczyłam, oczywiście bez tych kłów, że to wiedźmin. Może dlatego, że białe włosy (chociaż krótkie) i ta buźka przystojniaczka , ale to nie istotne.
Ciekawe kim on jest, ale dobry nie jest sądząc po jego kłach, na początku mnie przeraził i myślałam, że tą biedną dziewczynkę od razu zagryzie, na szczęście uciekła, niestety dorwał ją później i złożył na ołtarzu obok lodowej lali.
Postac "mrocznego kosiarza" nie wiem czy zostanie jednoznacznie wyjasniona. Ale z cala pewnoscia, bedzie mozna sie domyslac, po jakiej stronie on stoi
Swoja droga to ciekawe, ze nie wypytalas o "lodowa lale"

Cytat:
Teraz tak pomyślałam, że ta dziewczynka może nie jest do końca taka niewinna, na samym początku było widać jak waży jakieś eliksiry, może to zła czarownica pod postacią ślicznej dziewczynki? A kosiarz przyszedł uwolnić świat od jej czarów? Wobec tego to bohater i jestem po jego stronie
Moge powiedziec juz tu i teraz, ze dziewczynka jest dobra postacia

Cytat:
Ładnie i płynnie położyłeś dziewczynkę-czarownicę na ołtarzu, jak ty to robisz, wyszło bardzo naturalnie.
Sam ja animowalem Tzn. zrobilem wlasna animacje

Cytat:
Mam takie pytanie ten facet w średnim wieku, który tak się zmartwił obserwując to wszystko, to ojciec tej dziewczynki? A może partner życiowy?
To nie zostanie jednoznacznie wyjasnione, ale bedzie mozna latwo stwierdzic kim on moze byc dla naszej niewiasty
Cytat:
Muzyka niesamowita, niepokojąca i bardzo piękna, jak zwykle u ciebie.
Dziekuje

Cytat:
Don, czekam na kolejną część i mam nadzieję, że będzie dłuższa, oby jak najwięcej się wyjaśniło w tej historii, bardzo mnie zaintrygowałeś.
Kontynuacja zwieczy cala historie, wiec raczej wszystko zostanie wyjasnione Ewentualnie jezeli ktos bedzie mial jakies pytania, to postaram sie na nie odpowiedziec slownie

Cytat:
Pozdrowionka Mile cmok
cmok
__________________

Ostatnio edytowane przez Malfurion : 24.02.2014 - 12:40
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem