View Single Post
stare 19.01.2011, 13:55   #22
ddo bwayo
 
Avatar ddo bwayo
 
Zarejestrowany: 10.01.2009
Skąd: クラクフ
Płeć: Kobieta
Postów: 2,515
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy

Cóż. Jako, że jestem chora i mam do dyspozycji komputer z simsami 3 dla siebie, to jakoś zaczęłam grać. Nie zrobiłam takiej typowej rodzinki jak mi zawsze wychodzi c;

Przedstawiam wam Miwako Shi (Shi to po japońsku "śmierć" c: ) Kocham ją i robię jej pełno zdjęć! Wybaczcie ale ona jest taka kochana..~


. Od razu po wprowadzeniu się do domu zaczęła ćwiczyć grę na fortepianie. Jako, że nie było jej stać na ten drogi, nie rozstawała się ze swoim przenośnym. Po pracy w szpitalu często rozkładała się z nim i umilała czas pacjentom~.

Po powrocie do domu zajmowała się wynalazkami.

A dni wolne od pracy spędzała w parku grając w szachy lub na swoim przenośnym fortepianie.

Często dostawała zlecenia specjalne na zastrzyki. Jak widać pacjenci nie bardzo jej ufają :<

Niestety pewnego dnia los postanowił splatać jej figla. Od tego momentu życie Miwako stało się trudne. Cały czas była zabiegana, a wolne chwile przesiadywała w domu z powodu słońca...

Pewnej spokojnej nocy, Miwako postanowiła udać się na siłownię. Ćwiczyła na bieżni gdy z pomieszczenia obok rozległ się krzyk wołający o pomoc, ktoś potrzebował lekarza. Shi od razu zerwała się i pobiegła z pomocą.

Po tym wydarzeniu, chłopak uciekł. Było to co najmniej dziwne, więc Miwako udała się do swojego domu... zastała tam niespodziewanego gościa. Ktoś właśnie okradał ją z niewielu rzeczy jakie miała w swoim nowym domu! :c
Domyślamy się, że ten chłopak, miał coś wspólnego z tym złodziejem, i chciał zatrzymać Shi w siłowni podczas gdy ten będzie brał jej rzeczy! >< Miwako jednak szybko zareagowała i włamywacza zgarneła policja.


cdn. c:
__________________
it is not an end but an and
ddo bwayo jest offline   Odpowiedź z Cytatem