View Single Post
stare 04.04.2013, 13:55   #1187
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,092
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Ja mam 2 pytania
1. Kiedyś ściągnęłam z neta dom, ale niestety nie działa u mnie - po kliknięciu na tą chatę w koszu parceli wyłączała mi się gra, nawet nie mogłam go stamtąd wywalić bo od razu się zacinało, poza tym nic nie przeszkadzał. Zauważyłam, że liczba domów w skrzyni odpowiada liczbie plików w folderze LotCatalog. Czy mogę usunąć plik tego domu (wiem, który to, bo aktualnie tylko tego syfa mam w koszu) właśnie z LotCatalog? Nic się nie stanie?
2. Pobrałam z MTS tą fryzurę -> http://modthesims.info/download.php?t=460787
Ma po dwa recolory do każdego koloru (czyli np. dwa odcienie czerni do czarnych włosów). W warsztacie, w grze, wszędzie - pojawia się ona jako te zwykłe długie włosy, co ma np. Dina Kaliente. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że nie ma u góry "gwiazdki" obiektów zmodyfikowanych, a co za tym idzie, nie da się usunąć! ;(
Dlaczego gra potraktowała tą fryzurę jako "swoją"? I czy jest jakiś sposób, by się tego pozbyć, skoro w Downloads nie ma plików tej fryzury? Ja nic przy tym nie majstrowałam! Wrzuciłam do Downloadów, weszłam do gry i to już było, a jak potem chciałam usunąć z Downloads to nie było tych plików!
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem