View Single Post
stare 11.08.2015, 06:16   #20
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: The Sims 3 V.S The Sims 4

The sims 4 mi się podoba bardzo bo:
1 tryb budowania jest bardzo dobrze zrobiony o wiele lepiej niż w 3
2 trudniej się zarabia i rachunki są wyższe niż w 3
3 Genetyka w 4 jest naprawdę dobra w jednej rodzince mam syna, który jest wierną kopią swojego taty
4 Ogrodnictwo jest naprawdę o wiele ciekawsze niż w 3 bo jest bardziej rozbudowane
5 Lepsza optymalizacja niż w 3 mi ekrany ładowania nie przeszkadzają jeśli gra dzięki temu lepiej chodzi to wole te ekrany ładowania niż błędy z 3
6 Emocje simów to to co bardzo lubię w tej części
7 aspiracje są ciekawe o wiele bardziej niż te w 3 i fajnie, że w 4 mają one poziomy
8 Powrót czasomierza i zadania na przyjęciach i randkach oraz w dodatku o pracy w tych nowych karierach to coś co jest lepsze niż w 2 te oceny przyjęć i randek.
9 Podróżowanie simami do innych okolic coś czego nie było ani w 2 ani w 3 a w 4 jest to po prostu jak najbardziej na plus
10 interfejs jest naprawdę o wiele lepszy niż w poprzednich częściach co jest dużym plusem jest naprawdę intuicyjny jak ktoś się z nim zapozna i oswoi. Na początku sprawia problem, ale potem jak już wiemy gdzie co jest to staje się to intuicyjne.

Dla mnie 4 jest moja ulubiona generacja powiem nawet więcej zakochałam się w tej generacji i jest ona lepsza od 3 ba nawet lepsza pod niektórymi względami od 2.
4 Jest The Best !!!

Ostatnio edytowane przez miłośniczka zwierząt : 11.08.2015 - 06:27
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem