View Single Post
stare 21.10.2005, 16:51   #5
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hmmm, no to może by tak coś z życia Balbiny Biedak?
I sory za to, że jedne zdjęcia będą większe, a inne mniejsze.

Błażej nauczył się podstawowych rzeczy (biega mi tu o chodzenie, mówienie i korzystanie z kibelka) i rozpoczął kolejny etap życia bez problemów.

Parę dni później Balbina urodziła trzeciego syna - Maćka.

Damian natomiast nie przestawał się widywać z Andżeliką. Wręcz przeciwnie, ich miłość wzrastała.

Wrażeń nie było dość. Jej dawny mąż, Sławomir, powróciłxP (w naszym języku ma znaczyć to po prostu, że użyłam hacka do przywracania zmarłych simów)

Do dalszych, mniej ważnych, ale też istotnych wydarzeń należy to, że Maciek przemienił się w dziecko...

... a Błażej w nastolatka. Gdy bracia brnęli naprzód Damian, spragniony pieniędzy i wiedzy udał się wraz z Andżeliką na studia.

Balbina ponownie wzięła ślub (trza tak było, bo po przywróceniu Sławka on i Balbina nie byli zaznaczeni jako małżeństwo, normalna chyba, no nie?)

Nastoletni już Błażej rozkochał w sobie simkę podstawioną przeze mnie... A byłam to ja w simsachxP. Później również udał się na studia.

Po raz czwarty, zdaje się, Balbina zaszła w ciążę. Urodziła kolejnego ślicznego synka - Łukasza.

Łukasz również rozpoczął bez problemu dalsze etapy życia.

A losy nastoletniego Łukasza i Tiny znacie, więc nie będę się powtarzać:].

A obecnie Balbina jest piąty raz w ciąży
Nooo... nareszcie koniec. Kiedyś tam dam jeszcze inne rodzinkixP.
EDIT Właśnie przed chwilką Balbina urodziła piąte dziecko

I jestem w szoku.... Bo pierwszy raz urodziła się dziewczyna

A tutaj śliczna, mała Oliwia, córka Balbiny

P.S. nastąpiło postowanie bez zdjęć i usunięto mi posta, wiem. Odpowiadając na posta, który został usunięty program do przywracania zmarłych simów mam z www.insimenator.net .
EDIT2 Doris, ta lala to Liliana Przyjemniak, prawda?

Ostatnio edytowane przez patrysiaz1992 : 22.10.2005 - 17:19
  Odpowiedź z Cytatem