Temat: Pierścień
View Single Post
stare 22.01.2012, 18:29   #21
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Pierścień

Cytat:
* * * Sześć wieków później * * *
Bez przesady, tylko dwa miesiące
A, to nie o to chodzi!
Cytat:
Szesnastolatka założyła słuchawki na uszy, podgłosiła najgłośniej jak można było [...]
Następnym razem będę bił! xDD
Cytat:
Obok Maxa siedział Dave, jedenastolatek w okularach, który uwielbiał czytać książki i się uczyć. Był on typowym kujonkiem.
Czy Ty nie masz przypadkiem jedenastu lat ? Nie no, nie czepiam się xD
Cytat:
Na dworzu było już ciemno.
Na dworze!!! A jeśli miałeś wątpliwości, mogłeś napisać np. "na zewnątrz"
Cytat:
Jej łóżko było całe różowe, ale za to bardzo wygodne.
A co w tym złego, że różowe?
A, no tak
Cytat:
Po chwili zorientowała się, że to ona krzyczy.
Uściślijmy: ona=ta dziewczyna ze snu, czy ona=Jess? Swoją drogą, mogłeś to o wiele lepiej [i znacznie dłużej] opisać.

Twój język wymaga dopracowania, zdarzają się błędy interpunkcyjne, a nawet ortograficzne. Ale to nic, najważniejsze, że masz pomysł. Uwierz mi, jeśli będziesz się stosować do wskazówek, zasięgał rad, wszystko przyjdzie samo. Musisz tylko to "przyjąć"
Sama fabuła wydaje się ciekawa. Jestem ciekaw, kim jest ta dziewczyna, co chce zrobić i, co najważniejsze, dlaczego.

Dam Ci radę, co do rozwijania umiejętności pisarskich: musisz po prostu dużo czytać. Ale nie tzw. czytadeł, tylko naprawdę dobrych książek. Mało tego, czytać wnikliwie, analizując wręcz każde słowo, zwracając uwagę na każdy szczegół.
Ja tak nie robiłem i teraz nie umiem pisać
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.