View Single Post
stare 14.08.2016, 11:06   #30
Miśka
 
Avatar Miśka
 
Zarejestrowany: 09.12.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 23
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Domy z Simsów 1 - reaktywacja

Nowak - Aleja Simowa 7
Zawsze w jedynce najbardziej podobała mi się twarz Anny i u Ciebie również jest cudowna. Jan również super wygląda i nawet pląsa jak w oryginale, aż załączają mi się wspomnienia z poprzedniej części. Wspaniałe odwzorowałaś domowników. Te fundamenty rzeczywiście trochę rażą, ale sypialnia, łazienka i kuchnia super.
Ćwir - Aleja Simowa 5
Ostatnie zdjęcie z całą rodzinką, a zwłaszcza Kasandra jest rozbrajające. Pięknie to wszystko dopracowujesz. Domki ciężko oceniać, a może powinnaś zrobić domki z jedynki, ale dostosowane do dwójki? W sensie z dodatkami dodatkowymi od ciebie? + dopracowany ogród <3 Na pewno stworzyłabyś coś wspaniałego. Jako odwzorowanie oczywiście też mi się bardzo podoba
Papużka - Aleja Simowa 6
Znowu simki przepiękne! Tak bardzo podobają mi się postacie tworzone przez Ciebie, mają niepowtarzalny styl. Ten domek podoba mi się najbardziej. Te urocze tapety, telewizor i szczegóły.
Kumpel - Aleja Simowa 3
Oczywiście kącik komputerowy pod schodami najbardziej mi się podoba. Teraz jest ładnie i jedynkowo, a jak rodzinka odłoży trochę simoleonów jestem ciekawa co być tam wyczarowała.
Mashuga - Aleja Simowa 9
Uwielbiałam grać w tym domku, tą rodziną. Trochę brakuje mi skupienia się na domownikach, ale dom super i te okna i kolory + panterka. Domek podziałał na mnie jak Jan tańczący do muzyki puszczanej w radiu.
Kawaler - Pierwsza Aleja 68
Kawalera pamiętam, a ten domek... Gdzieś tam za mgłą wyłania się ten płot Przyzwoicie i prosto, jak to facet.
Szmer - Autostrada Gunthera Gota 63
Rodzinka tradycyjnie bardzo mi się podoba, szczególnie Tiffany. Domek też bardzo ładny miłoby się tam grało, to pewne.
Czkawek - Autostrada Gunthera Gota 76
Z przyjemnością pograłabym tą rodzinką by sprawić, żeby ten barak zmienił się w bardziej funkcjonalny dom. Mamuśka rzeczywiście mogłaby być starsza i brakuje papierosa w ustach, a Elden wydaje się zbyt ładny i grzeczny jak na życie w takim miejscu. Przydałby się również telewizor by mogli oglądać opery mydlane. Podwórze w tej posiadłości przypadło mi do gustu. W ogóle cała rodzinka bardzo miła z paroma poprawkami, które nadały by im charakteru.

Podsumowując bardzo podoba mi się wszystko co tutaj stworzyłaś i z chęcią zobaczyłabym dalsze losy tych rodzinek. W ogóle motywujesz do grania i wgłębiania się w tą grę odkrywając nowe sposoby na nią i nowe historie, a ile jeszcze z nich można stworzyć? Uwielbiam wszystko co wychodzi od Ciebie. Koniec chwalenia, czekam na więcej ;*

Ostatnio edytowane przez Miśka : 14.08.2016 - 12:29
Miśka jest offline   Odpowiedź z Cytatem