View Single Post
stare 04.09.2014, 15:34   #8
CzekoladowaZłośnica
 
Avatar CzekoladowaZłośnica
 
Zarejestrowany: 05.06.2014
Skąd: Langenlois
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 66
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 - komentarze do newsów

A mi pomimo wielkiego strachu, że na moim lapku gra nie odpali nastąpiło wielkie zdziwienie, bo.. działa i to na najwyższych ustawieniach , ale.. No właśnie to "ALE". Szczerze mówiąc byłam taką optymistką co do tej gry, a tu.. TAKIE ROZCZAROWANIE. Tak jak już inni pisali z trybu życia non stop wywala i ta pożal się Boże cenzura na cały dom, gdy każdy sim skorzysta z toalety/prysznica. No dajcie spokój. I gdzie jest niby ten automatyczny zapis gry co ponoć miał być? Nie ma. Gdybym sama co chwile nie zapisywała to bym g*wno miała za przeproszeniem. I ta minimalistyczna ilość wyboru podłóg/ścian. Jak budowałam to miałam wrażenie, że każdy mój dom będzie wyglądał tak samo. No chyba, że ogródek zrobię z tyłu bądź z przodu. Taka będzie diametralna różnica -,-. A wiecie co jest najlepsze? Simka zaszła w ciążę. Zrobiła test po czym wyszło, że to będą bliźniaki. Ok.. Rodzi i wyskakuje, że gratulują mi bliźniaków, a tu ku zaskoczeniu jest tylko jeden potworek. Bo dzieckiem bym tego nie nazwała. I jeszcze jak zadam dorosłemu x zadań z niemowlakiem to za każdym razem odkłada dzieciaka i bierze z powrotem. Gdzie tu logika? Jak można tak spartaczyć grę? Jest płynna, jest w ciul emocji i na tym się kończy. I jeszcze, że rozmawiając z kimś na dworze to podejdzie x osób żeby również pogawędzić. Pytam się po jaki kij -,-. Gdyby ta gry wyszła za rok czy za dwa to i tak byłby to wielki bubel. Twórcy lepiej by podali wszystkie kody na których grali żebyśmy my też mogli sobie w tą grę jakoś pograć. Skoro łatki już nie pomagają to strach pomyśleć co będzie dalej. Jestem ciekawa kiedy zapowiedzą nowy dodatek za równie pokaźną sumkę....
__________________
" Nigdy nie czekaj na odpowiednią chwilę, sam ją stwórz. "
CzekoladowaZłośnica jest offline   Odpowiedź z Cytatem