Temat: Illusions
View Single Post
stare 12.01.2015, 18:39   #6
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,071
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Illusions

Cytat:
Napisał Myrtek Zobacz post
Od zawsze będziesz niezastąpionym twórcą vs na forum.
Coz, musze bronic honoru tego dzialu

Cytat:
Twoje wcześniejsze produkcje średnio mi przypadały do gustu po względem fabuły i oprawy muzycznej, (podziwiałam jednak to, jak operujesz kamerą, montaż oraz miażdżące efekty specjalnie!) aczkolwiek reborn + illusions... Chłopie!
Coz, jezeli nie przypadly ci wybierane przeze mnie utwory do poprzednich produkcji, to z automatu sama historia w poszczegolnych klipach juz mogla ci sie nie spodobac. Nie ukrywam, ze przy Illusions Reborn postawilem na zupelnie inny gatunek poniewaz paradoksalnie ma o wiele wieksza audiencje niz numery uzywane wczesniej. Z cala pewnoscia nie jest to moje ostatnie slowo, jezeli chodzi o filmu z takim rodzajem podkladu muzycznego
Cytat:
Tutaj muzyka została dobrana idealnie. Stworzyłeś niepowtarzalny klimat, filmik oglądałam z rozdziawionymi ustami. Naprawdę kawał dobrej roboty.
Końcówka genialna, tempo zatrważające, trzymało w napieciu.
Dziekuje. Ciesze, ze udalo mi sie stworzyc te atmosfere. Balem sie, ze ciezko mi bedzie dogonic Reborn pod tym wzgledem
Cytat:
Co do braku komentarzy - mam zupełnie to samo i doskonale znam to uczucie, gdy człowiek cieszy się i czeka na trochę uwagi, a tu z*****o. Człowiek czuję się taki trochę hm... wykorzystany, olany, a przede wszystkim niedoceniony.
Oh, wreszcie ktos, kto mnie doskonale rozumie Ja naprawde sadzilem, ze Illusions troche namiesza tu na forum pod tym wzgledem, bo wiem, ze oczekiwania byly spore i wiele osob deklarowalo chec obejrzenia kontynuacji. Sila nikogo do niczego nie bede zmuszac, ale tez nie ma co sie dziwic, ze wielu autorom objawia sie syndrom lenistwa w takich sytuacjach.
Cytat:
Hahh mam nadzieję, że jak w przyszłości będę kręcić jakiś film to mogę liczyć na Twoją chęć bycia zatrudnionym do pracy na planie?
Jako kto?
Spoiler: pokaż
I jaka gaza :


Cytat:
Planujesz robić coś w tym kierunku, no wiesz, tak już naprawdę na poważnie? (nie mówię, że to nie jest, mam na myśli jakąś pracę w przemyśle). Masz chłopie talent i pewnie dopracowywałeś to latami, bo potrzeba wiele czasu, aby osiągnąć - nie oszukujmy się - perfekcję.
O nie, do perfekcji mi jeszcze sporo brakuje
Na powaznie... kurcze nie wiem. Chcialbym oczywiscie cos zdzialac na tej plaszczyznie, ale na chwile obecna pozostanie to jedynie moim malym hobby

Cytat:
Jeśli masz czas i chęci to nie kończ tego, bo szkoda.
Ja życzę Ci weny, zrozumienia widzów, komentarzy, subów i CZASU!
Bardzo dziekuje, i tobie rowniez tego zycze Czas i wena z pewnoscia sie przydadza, reszta przyjdzie jako tako po drodze


Cytat:
Napisał Quixley Zobacz post

w sumie to nigdy nie byłam w dziale videostory, to mój pierwszy raz tu xD
Witam swiezynke Skoro jestes nowa, to koniecznie obejrz moja poprzednia produkcje pt. Reborn, ktora wprowadza w historie Illusions No i oprocz tego nakrecilem wiele innych pozycji, ktore moga cie zainteresowac.

Cytat:
Obejrzałam twój film i jestem pod wielkim wrażeniem , nawet bym nie pomyślała że coś takiego można w simsach stworzyć. Tak jak Myrtek, oglądałam z rozdziawionymi ustami Zwykle filmiki simowe przewijam albo obejrzę minutę i wyłączam a to się ogląda w napięciu cały czas
Ciesze sie, ze moj film nie byl kolejnym z tych zwyklych, ktore przewijasz I dziekuje za pozostawiony komentarz
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem