View Single Post
stare 26.01.2010, 19:43   #1
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Proste sposoby na polepszenie nastroju sima.

Postanowiłam się z Wami podzielić kilkoma spostrzeżeniami, by Waszym simom żyło się lepiej
Pewnie niektóre rzeczy wydadzą się Wam oczywiste, ale o innych nawet ja nie wiedziałam i odkrywałam je przypadkowo

Po pierwsze - ważny jest wystrój wnętrza - jeżeli w domu powiesisz obrazy namalowane przez uzdolnionego sima (conajmniej dwa arcydzieła lub duże wspaniałe obrazy) nastrójnik Twojego sima zyskuje +40 pkt.

Po drugie (ten sposób poleciła mi siostra) - jeżeli do wyposażenia dziecka włożysz Misia Szumisia, to dziecko już w trakcie snu (a po śnie 5 godzin) ma dodatkowy nastrójnik "przytulanki".

No i warto wspomnieć o takich prostych sprawach, jak przygotowywanie posiłków z conajmniej "dobrych" składników, ulepszanie sprzętów (nawet najtańszego telewizora), czy włączonej w grze muzyce.

Jeżeli w pomieszczeniu ustawisz kadzidełka (można kupić 3 różne w okolicach wakacyjnych, to każde z tych kadzidełek poprawia nastrój sima o +10 pkt.

W wolnej chwili będę uzupełniała poradnik o kolejne ciekawe odkrycia - może komuś się przyda.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.