View Single Post
stare 05.03.2015, 18:10   #3
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Ankieta - PODSUMOWANIE

Na początku chciałam podziękować za wszystkie miłe słowa

A teraz odniosę się do:
Cytat:
Nie wiem jak wygląda sprawa od strony technicznej, tzn. rozdawanie warnów, banów, pilnowanie porządku w działach itd.
Warnów nie lubię dawać - moim zdaniem lepiej napisać PM z prośbą o poprawę wielkości zdjęć, zmianę sygnatury itp.
Banów nie lubię dawać tym bardziej, ale czasami Liv i haughton siedziący w mojej głowie mówią "Musimy trzymać się zasad"
Jak coś widzę nieregulaminowego, to poprawiam, ale częściej zdarza się, że wchodzę w raport, a tam już któraś z koleżanek poprawiła.

Cytat:
Odkad pamietam tu byla i niewyobrazam sobie sytuacji, by owa Administrator miala odejsc.
Przyznam, że szkoda by mi było odchodzić z forum, aczkolwiek miewam takie pomysły (może nie odejścia z forum, ale z administracji).
Czasami nie wyrabiam się czasowo. Głównie wszystko w kupie trzymają dziewczyny, teraz siedzę nad rozliczaniem podatków za rok 2014 i po kilkunastu godzinach przed komputerem ciężko mi jeszcze znaleźć entuzjazm w bawieniu się w forumową mafię
Nie chciałabym żebyście kiedyś zapamiętali mnie jako tą, która wszystko i wszystkich olewa, nie można mnie się doprosić o zmianę nicku albo jeszcze o coś innego.
Przemyślcie dobrze swoje życzenia, czy na pewno chcecie, bym została

Cytat:
Jest jednak pewien minus, a mianowicie Bjork praktycznie w ogole nie integruje sie z reszta forumowej spolecznosci. Jest jakby niedostepna. Owszem, milo jest dostac od niej cieplutkie pozdrowienia, ale to nie jest to samo, co w miare regularna aktywnosc tu i owdzie.
Za odpowiedź można uznać część tego, co powyżej napisałam.
Za część jest odpowiedzialna "moja regulaminowość" - czyli najpierw szukam w gogle, a jak wyczerpię wszystkie pomysły proszę o pomoc na forum.
Trochę bierze się też to z tego, że nie chcę nikogo zanudzać moimi problemami i nawet jak już napiszę jakiegoś bardziej osobistego posta to go usuwam, bo po co ktoś ma się martwić.

A jednocześnie z drugiej strony uwielbiam z Wami przebywać
To takie miłe zobaczyć Was zalogowanych i się przypomnieć zwykłym "dzień dobry". Może Wam się to wydawać mało, ale czyż nie lepiej jest mówić sobie dzień dobry, zamiast zastanawiać się dlaczego znowu coś tam nie działa

Cytat:
Niestety jednak jesteście okropnie zgodne w milczeniu - w odniesieniu do userów, przez co nieraz załamuję ręce, ale - tak ja to odbieram - i między samymi sobą. Albo tak bardzo sobie wzajemnie ufacie, że się nie sprzeczacie na forum i nie podważacie zdania drugiej adminki.
Trafne spostrzeżenie, wydaje mi się, że takie Twoje myślenie wynika z tego, że każdą decyzję dyskutujemy na setki sposobów i z wielu punktów widzenia, co skutkuje tym, że miesiące mijają i nic się nie dzieje, a później następuje słuszne oburzenie "ej ale dlaczego konsekwencje są wyciągane po tak długim czasie".
Postaramy się to udoskonalić.

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Brakuje Wam chłopa
Prawdopodobnie chodzi o męską służbę domową, bardzo rozpowszechnioną w XX wieku.



Cytat:
Forum powinno być miejscem, w którym możemy wyrazić siebie, pokazać swoje emocje, jest to miejsce do miłego spędzania czasu, a nie autorytarne państewko. Jesteśmy ludźmi, a przesadne dbanie o zasady niekoniecznie zapewnia spokój i bezpieczeństwo - często wręcz odwrotnie.
No i tutaj będę się z jednej strony bronić: bo mnie nawet czasami "nieregulaminowe zachowania" śmieszą i uważam, że od czasu do czasu można przymknąć oko na jakieś przekleństwo, abo cuś
A z drugiej strony: za rzadko zaglądam do offa i nie widzę, o co kaman dokładnie i jak bardzo tam regulamin jest przestrzegany. Ufam innym w tej kwestii.

Myrtek i "szaraczek zwykły" - może i szarak, ale gryzonie i zajęczaki uwielbiam
Do tego się bardzo osobiście odniosę, bo część z Was jednak kojarzę (jak za często nie zmieniacie nicków) i jesteście wszyscy bardzo wyjątkowi
Nie chcę wymieniać nicków, bo mogę kogoś pominąć i może się poczuć urażony, no ale Myrtku - wybacz, nie umykasz mi w tłumie

Jeżeli chodzi o podejmowane decyzje: tak one są straszne dla tych, dla których są niekorzystne.
__________________
Love Profusion

Ostatnio edytowane przez Björk : 05.03.2015 - 21:11
Björk jest offline