View Single Post
stare 07.03.2015, 17:06   #6
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Sprawy ogólne

Czas na podsumowanie uwag odnośnie mojej pracy. Większość z was jest zadowolona z nowego wyglądu forum - i bardzo mnie to cieszy! Ci, którzy wolą stary wygląd nie mają się co martwić, ponieważ mam zamiar wspierać zarówno stary jak i nowy skin forum.
Kilka osób wspomniało, że powinienem dostać pełnego admina, jednak zapewniam Was, że nie ma takiej potrzeby. Bjork udostępniła mi praktycznie wszystkie opcje do zajmowania się stroną techniczną forum, a nawet użyczyła mi kilku funkcji moderatorskich, mimo że moje obowiązki ich nie obejmują.
Ktoś również napisał, że nie zawsze jestem miły - i ojej, ileż w tym prawdy! Obawiam się, że jestem złośliwą osobą. Mogę z miejsca podać przynajmniej jedno czy dwa przykłady z tego forum. Jednakże teraz, jako że mam czerwony nick, postaram się powściągnąć komentarze.
Podobno nie udzielam się w dyskusjach na forum. Nie wiem, czy będę mógł wiele na to poradzić. Przebywam głównie w dziale "zdjęcia z gry" i w offtopicu, czasem napiszę coś w dziale TS1 i TS2. Czas na forum poświęcam przede wszystkim na obmyślanie co nowego można by dodać, co zmienić, co naprawić/poprawić. Resztę czasu poświęcam na studia.
Na koniec dodam, że powyższe wypowiedzi zostały przeze mnie zanotowane i postaram się poprawić. Dziękuję za wasze uwagi.

Ostatnio edytowane przez Kędziorek : 07.03.2015 - 21:45
Caesum jest offline