View Single Post
stare 02.09.2014, 14:52   #1
Kosia
 
Avatar Kosia
 
Zarejestrowany: 16.11.2012
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 158
Reputacja: 10
Domyślnie The Sims 4 - zdjęcia i filmy z gry

Zrobiłam parę screenów, więc je wrzucę.

1.


Można spotkać kogoś przed domem i go zagadać, poziom znajomości rośnie wg. mnie szybko.

2.


Najczęściej duża ilość simów na parceli wiąże się z tym - stoją w jednym miejscu, zaczynają ze sobą gadać i tak stoją w kupie w pięciu i żaden nie odejdzie.

3.


Zazwyczaj jak popatrzymy co się dzieje w tle to zawsze tam ktośjest i coś robi - rozmawia z kimś, biegnie etc. Nie ma się wrażenia, że miasto jest puste.

4.


Spotkasz kogoś pod domem, a potem po podróży np. do muzeum spotykasz go jeszcze raz. Ma się wrażenie, że ta osoba też robi coś, nie siedzi tylko w domu. Posiłki najczęściej simy jedzą teraz wspólnie, na darmowe hot-dogi rzucają się jak reksio na szynkę.

5.


A tu jeszcze parę przykładowych interkacji z osobą z którą pierwszy raz rozmawiałam. Interakcje w dużej mierze zależą od nastroju.

Dodam że ta simka jest w ciąży, nie widać po niej tego za bardzo, chyba, że stoi bokiem, a jest to końcowy trymestr. I mam wrażenie, że simkom podczas ciąży rosną piersi.

EDIT:

Nowe zdjęcia 09.03.



Simy śpią tak praktycznie całą noc, nie przytulają się jak w Sims 3, a przynajmniej ja nic takiego nie zauważyłam.



Simka w ostatnim dniu ciąży. Sim podlewając kwiatki najczęściej sobie nuci jakąś melodię.



Gra w Simsy w... Simsach. Dodatkowo można grę zmodyfikować (jeśli poćwiczysz umiejętność programowania), ale mój sim za krótko nad tym pracował by opisać co to daje.



Małe bubu. Dziecko to nic ciekawego. Śpi i płacze jak ma pełną pieluchę, po 3 dniach pojawia się komunikat, że ma urodziny.



Dziecko odziedziczyło wygląd po ojcu. Fajne jest to, że jeśli np. wyciągniemy danie z lodówki i damy na blat a następnie dwóm simom każemy wziąć talerz i jeść to ten pierwszy nie zacznie jeść dopóki ten drugi nie usiądzie również przy stole. Dzięki temu można zsynchronizować obiad całej rodziny.



Jest o wiele więcej interakcji dziecko-rodzic niż w poprzednich częściach gry. Tutaj standardowe tuli-tuli.



Nie po oczach!



Przykładowe interakcje pomiędzy dziećmi. W ogóle interakcji jest duuuużo, bardzo dużo. Zależne od nastroju, charakteru i tego co się aktualnie dzieje wokół sima.
__________________
Baby, I'm a sociopath,
Sweet serial killer.

Ostatnio edytowane przez Kosia : 03.09.2014 - 15:34
Kosia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.