Temat: Alice Waters
View Single Post
stare 26.01.2012, 19:10   #27
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Alice Waters

Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Hm, mi się zdaje, ze wyłapałam same błędy typu teoretycznego, nad którymi nie ma się co zastanawiać, bo tak jest przyjęte i kropka ;] No ale rozumiem, Ty tu rządzisz
Miałem tu na myśli głównie to zdanie z zespołem i chłopakiem. Trzeba je było przerobić. Już poprawione, btw.
Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Ale wiesz, różnie bywa ;] A to się komputer psuje, a to permanentnie brakuje weny albo się po prostu odechciewa. Albo współpraca się nie układa.
Mam kopie na dysku przenośnym, nie powinno być problemów. Co do współpracy, to chociaż jak na razie układa mi się z incią bezproblemowo, to nawet gdyby był z tym problem, to zawsze można spróbować poszukać kogoś innego, albo samemu zrobić. Choć to wszystko to oczywiście ostateczność. Mefisto nie strzela fochów(a z pewnością nie za długich).
Cytat:
Napisał Liv Zobacz post
Npo niby nie moja sprawa, ale...
No, tylko bez domysłów mi tu jakichś!
Cytat:
Napisał chrupek Zobacz post
Chyba jeszcze nie skomentowałem, mimo, iż przeczytałem już wczoraj.
Cholernie podoba mi się Twój styl pisania. Po prostu świetny. Niektóre fragmenty są wprost genialne, jak chociażby ten z "Titanikiem" w poprzedniej części. Stworzyłeś wspaniały klimat, aż miło się czyta.
No i to tyle. Ciekawi mnie wątek "miłosny"
Cieszę się, że podoba ci się wątek miłosny. A no i szczęśliwy jestem, że tak podoba ci się mój styl. <3
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem