View Single Post
stare 24.09.2009, 14:50   #26
Lily
 
Avatar Lily
 
Zarejestrowany: 30.06.2009
Skąd: W Polsce
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 10
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Główne/ulubione rodziny

Oto moja ukochana rodzinka. Fiołek(teraz Marzyciel)

Zaczęłam grać simką. MARTA FIOŁEK



Zamieszkała w małym domku. Na początku była samotna, postanowiła odmienić swoje życie, poprawiła make-up i ruszyła do miasta.
Poznała Dona Lotario(mieszka w Miłowie). Od razu coś zaiskrzyło...



Zakochali się w sobie od pierwszego wejżenia, zamieszkali razem. Marta dowiedziała się jednak o jego "podbojach" miłosnych. Nabrała wtedy wątpliwości. Don obiecał jej że będzie jej wierny, zerwał z poprzenimi dziewczynami....



Ich związek rozkwitał. Kochali się, okazywali sobie dużo uczuć. Don zachorował i nie mógł pracować. Marta pracowała w policji- to jest jej cel życiowy



Pewnego dnia(właściwie nocy) wróciła szybciej do domu.......


^przyłapała go na zdradzie. Wyżuciła go z domu.

Rozpoczeła nowe życie. Dużo awansowała:



Poznała potem Szczepana Marzyciela. Dorósł już. Dariusz był emerytem. W między czasie okazało się że Marta jest w ciąży... z Donem:/ Nie zmieniło to jednak uczuć pomiędzy nią a Szczepanem. Zamieszkali razem w domu Marzycieli Marta urodziła chłopca- Michałka. Nie powiedziała o nim Donowi. Szczepan uznał go za swojego i Michał nosi nazwisko Marzyciel.




Michał stał się dzieckiem. Dowiedział się od matki, że nie jest biologicznym synem Szczepana, w okolicznościach sprzyjających- zapytał się czemu on jest "biały" a tata ma ciemną skóre. Przyjął to jak dorosły. Rozwija się dobrze, cieszy się dzieciństwem.



Dariusz zmarł(przyśpieszyłam go boolpropem, ale emerytem sam się stał).



Po śmierci Dariusza, rodzina miała długą żałobe. 2 miesiące po śmierci przenieśli się do nowego domu. Ciężko było im mieszkać w domu zmarłego dziadka. 4 miesiące później Marta zaszła w 2 ciąże. Na zdjęciu na dole szczęśliwa rodzina w urządzonym domu je śniadanie. Wszyscy z niecierpliwośćia oczekują przyjścia na świat córeczki i siostrzyczki



Oooo... chyba się zaczęło!




Zdjęcia córeczki i dalszych losów rodziny dam później, bo tą rodziną gram teraz,
__________________
Oto cała ja xD :*
Lily jest offline   Odpowiedź z Cytatem