View Single Post
stare 28.03.2016, 19:26   #2
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Inne pojęcie piękna

Cytat:
Moje domki zawsze były brzydkie
Mając taką grafikę w grze to nawet ja nie potrafiłabym zrobić przyzwoitego domku.
Cytat:
Cóż, lama w operowaniu kamerą
Nie obrażaj mi lam!
Cytat:
Jest przeciętny.
Średni.
Furtki do tego płotu z Sims2Play mają szary recolor.
Jak to w cywilizowanym kraju jak Polska bywa, simy będą podążać do wejścia do domu po zielonej trawce Mam rozumieć, że w Twojej grze simcie do sukienek nie zakładają butów na obcasie, tylko te na płaskiej podeszwie?
Te tarasowe drzwi mają czarny recolor, wiesz?
Jakbyś stosował (niepisaną) zasadę symetrii, to ta ściana "wejściowa" prezentowałaby się megaśnie. W sumie dzięki za inspirację
Sztuka dla sztuki.
Gigantyczny ogródek z trzema drzewami (ładnie urosły, tak w rządku ) i prawie dwoma ścianami otoczonymi kwiatkami? Jak widać można
Cytat:
Kontynuujmy. Wchodzimy do mieszkania, zaś tam...
... pustka! W gratisie dostajemy stare podłogi i goły tynk. No i oczywiście widok na zawalony drewnem kominek. Patrząc w okno w końcu widać tylko trawę i wysoki, szary płot.
Cytat:
A co to to tam jest? :>
Powietrze!
Nie smakowałoby mi jedzenie w takiej jadalni. Fajny myk z podłogą, ale to tyle. Roślinka jakościowo może być, ale nie ratuje tego pomieszczenia. I czemu tylko jedna w całym domu?
Cytat:
Ah! i przepraszam za ten zlew, ale to nie wina kodu, czegoś tam tylko tej półeczki :C Wstawiłem go jednak, żeby nie było żadnych uwag co do tego xD

Cały wystrój kuchni trochę przypomina mi laboratoria na moim wydziale zanim przyszli do nich prowadzący i studenci.
Wstawiasz coś i nawet nie wiesz, co to jest?
Tylko dwa pomieszczenia na parterze - serio?
Cytat:
Miał tam być keyabord, ale gdy pobierałem to zawsze nie chciała mi gra odpalić, dziwne.
Wystarczyło wziąć podobny z innej strony.
W 2. saloniku też nie chciałabym siedzieć.
Mimo szczerych chęci ta łazienka mi się nie podoba. Czegoś w niej brakuje.
Mikroskopijna?! Wiesz, że w 1/3 moich domków salony są tak "duże" jak Twoja łazienka? A w większości przypadków łazienki to jest 6-kratkowa klitka, czyli w tej Twojej zmieściłabym dwie i zrobiła nadal dość dobre zdjęcia
Podłoga? POWIETRZE?!
Biurko tak ustawione jest bezużyteczne. Krzesło też zresztą. Jak tam pusto i surowo.
Fatalne zagospodarowanie miejsca w domu. Nie wiem, co sobie myślałeś podczas budowania i meblowania go, ale nie tędy droga. No chyba że lubisz takie nieprzytulne i ponure klocki z garstką mebli i sprzętów, to wtedy jakieś pół godziny z mojego życia uleciało bezpowrotnie
Ja, stety bądź nie, preferuję zupełnie inne zasady budowania i urządzania.
Ach, a propos fotek jeszcze. Fraaaaaps!!!
2/10

Ostatnio edytowane przez Liv : 28.03.2016 - 19:40
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem