View Single Post
stare 08.02.2010, 11:09   #14
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Patent na kase

Mając dodatek Czas wolny można nieźle zarobić, np.:
- udzielanie konsultacji finansowych (co najmniej 300 simoleonów na godzinę, im więcej pkt. logiki tym lepiej- można nawet zarobić 800 sim. przez godzinę)
- szycie (zgarniam nawet 750 simoleonów za jedną rzecz przy złotej randze )
- naprawa samochodu (co najmniej 3000 simoleonów, nie pamiętam ile dokładnie, ale chyba doszło nawet do 6500)
- garnki
- opłaca się mieć zaznaczony kwadracik z "inwestorem" (tam, gdzie się wybiera np. aspirację drugorzędną w CW)- fakt, stracić też można, ale jednak zdecydowanie częściej Simy wychodzą na plus (trzeba mieć "pogń za bogatcem" jako aspirację pierwszo- albo drugorzędną)
Pisanie powieści jest dal mnie zbyt czasochłonne, a honorarium nie zawsze jest zadowalające (moja Simka dostała wczoraj mniej niż 1500 sim., pff)
Opłaca się sprzedawanie robocików (dodatek Własny biznes)- za Servo można dostać nawet 3000 sim., ale do tego potrzebna jest złota ranga robocośtam.
W podstawie malowanie obrazów
A ponad wszystko, w każdej części gry CZĘSTE AWANSE. Za to się zgarnia tyle kasy, że głowa boli (byłam wczoraj wręcz zszokowana, gdy zobaczyłam ile kasy mój Sim będzie zarabiał przy szczycie kariery badacz natury- ponad 10000 sim. dziennie! szkoda tylko, że do pracy musi iść tylko raz w tygodniu, ftw)

Ostatnio edytowane przez Liv : 08.02.2010 - 11:13
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem