View Single Post
stare 08.03.2015, 20:04   #3
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Tiamaranta

Twoja simka, główna bohaterka, ma ciekawą urodę. Opowiadanie zaciekawiło mnie, jednak akcja w bibliotece odrobinę mi się nie podobała. Po pierwsze simce brakuje skromności skoro uważa, że każdy sim który do niej zagaduje, od razu ja podrywa Po drugie, na jakiej podstawie stwierdziła, że jest dziwny? Sim ciągle kręcący się po bibliotece ... no faktycznie dziwne No chyba, że okaże się, iż ona po prostu wyczuwa niegodziwców (co na końcu zdaje się potwierdzać) to odwołam swoje powyższe słowa Tak czy inaczej jeszcze tu wrócę

Rachell i Rebecca.
Zastanawiam się, dlaczego polski gracz, na polskim forum zamieszcza opowiadanie, w którym simy mają niepolskie imiona (to bardzo powszechne zjawisko). Nie pojmuję tego. Czy polskie imiona byłyby obciachowe? Czy wtedy historia nie byłaby tak ciekawa? Nie czepiam się, bo to Twoje simy i możesz robić z nimi co chcesz. Pytam naprawdę z czystej ciekawości

Wyłapałam trochę błędów (no dobra - sporo) i wymienię te poważniejsze. Przecinki w złych miejscach lub ich brak pomijam, a także to, co wypisała osoba przede mną.
Cytat:
Jedyne co do tego pory zmieniłyśmy to ściany w naszych pokojach.
Jedyne co do tej pory zmieniłyśmy to kolor ścian w naszych pokojach.
Podejrzewam, że zmieniły kolor, a nie ściany dosłownie
Cytat:
Czuła bym się nieswojo śpiąc w pokoju przypominającym mi stare babcie.
...śpiąc w pokoju kojarzącym mi się ze starymi babciami ...
Nie może jej coś przypominać kogoś, kogo nie znała.
Cytat:
Być może dlatego bała się wspomnieć o porzuceniu studiów rodzicom.
Być może dlatego bała się wspomnieć rodzicom o porzuceniu studiów.
Cytat:
Nie chciała przed nią niczego ukrywać. Spojrzała na nią z uczuciem jednocześnie tym samym dziękując jej za zrozumienie.
Chodzi o powtórzenie słowa "nią". Spojrzała na siostrę rozwiązałoby problem
Cytat:
... lecz ujrzała tylko dwójkę studentów siedzącą przy stoliku.
... dwójkę studentów siedzących przy stoliku.
To nie dwójka siedziała przy stoliku, ale studenci
Cytat:
Gdy ujrzała ich stojąc blisko siebie i ewidentnie flirtujących ze sobą, zrobiła się wściekła
...stojących obok siebie...
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem