View Single Post
stare 06.12.2007, 19:56   #8
Juziol
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: TheSims Online

Czy ktoś, kto obecnie gra w wersję trial lub jakąkolwiek inną, mógłby pokazać kilka zdjęć, jak chociażby wygląd panelu, dostępne przedmioty, nowe interakcje sposób rozmowy?
Ciekawi mnie ta gra od dawna, kiedyś chciałem kupić, ale jak wspomniano, to na terenie naszego kraju jest niemożliwe. Chciałem po prostu zobaczyć jak wygląda cały program i komunikacja. Jednak w ostatnim czasie, czytając te liczne wypowiedzi o wyduszaniu kasy za nic, pomyślałem, że szkoda pieniędzy, choć bardzo bym chciał zobaczyć perspektywę kogoś, kto już to ma i może korzystać (nawet, jeśli obraca się to wokół miesiąca).
Dziwię się też, bo skoro cała spółka tworząca witryny The Sims, już nie istnieje, bo pozostały jedynie automatyczne potwierdzenia rejestracji, to nikt już nie powinien czuwać nad przelewami pieniędzy. Może to wynika z mojej niewiedzy, ale chyba to już powinno być przeoczone, skoro nikt już się tym nie zajmuje. Możliwe, że to też automatyczny program sprawdza - nie wiem.
Słyszałem też o serwerach prywatnych, że takowe niby są, darmowe w dodatku, ale nie znalazłem jak dotąd żadnego. Ciekawe ile osób jest na globalu, pewnie mało, a ile już było by na prywatnym? Niewiele, ale według mnie opłacałoby się, bo namówi się znajomków i wirtualne pogawędki załatwione, coś jak ze zmianą szablonu na gg. Ostatecznie wrócę do Secondlife.