View Single Post
stare 11.10.2010, 18:57   #22
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Ulubiony i najgorszy cel życiowy

Cytat:
Napisał Chrzan Zobacz post
Ostatnio, ku mojemu zdziwieniu, udało mi się spełnić pragnienie Oportunisty. Zrobiłem małżeństwo Sim-Simka, Simka miała to pragnienie, zabiłem męża i... nic. Pragnienie się nie spełniło. Potem, ta sama Simka ożeniła się z drugą Simką. Zabiłem jej małżonkę i pragnienie się spełniło. Myślę, że to pragnienie każe tworzyć związki homoseksualne , bo inaczej nie da się tego spełnić, no, chyba że tak u mnie tylko jest.
Pragnienie brzmi "zobaczyć ducha bogatego małżonka" i trzeba je traktować dosłownie. Po pierwsze, małżonek musi być oczywiście bogaty, po drugie, Sim musi zobaczyć jego ducha. Jeśli nie jest świadkiem śmierci, to musi poczekać kilka dni, aż duch wyjdzie z nagrobka, jeśli natomiast obserwuje umierającego Sima, to pragnienie spełnia się od razu, bo w czasie umierania pokazuje się duch.
Miałam dwójkę Simów z tym pragnieniem, pierwsza Simka po śmierci odizolowanego od niej męża (no dobra, zamurowanego) trochę się naczekała, a drugi Sim przypadkiem znalazł się w pomieszczeniu, w którym akurat umierała jego żona, i spełniło się jego pragnienie. Ale lepiej czekać na ducha z nagrobka, bo po co ujemny nastrójnik z bycia świadkiem śmierci?

Ja to pragnienie nawet lubię, ale pod warunkiem, że mam akurat ochotę pograć złym Simem i namieszać mu w drzewie genealogicznym
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem