View Single Post
stare 07.11.2009, 16:24   #26
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,270
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Bella Ćwir w The Sims 3

Ostatnio zainteresowałem sie moim testowym Sunset Vallley tzn. po kupnie gry w tym otoczeniu było wszystko testowane pierwsi nieudani simowie i rodziny. Pierwszą rodzinę opisałem w tym poście http://forum.thesims.pl/showpost.php...0&postcount=14
Tak więc teraz gram młodą dorosłą wnuczką Stellą założycielki tego rodu ( Johnsonów), ponieważ Stella poznała w szkole Pawła Kawalera i od razu się zaprzyjaźnili pomyślałem, że to będzie jej chłopak - z czystej ciekawości wszedłem do domu Kawalerów zobaczyć czy jest synem Belli. Jak się okazało to Paweł nie jest synem Belli tylko jej brata Michała i Traci Ursine ( córka Claire Ursine i Jareda Frio, który ma adoptowaną córkę Saide Frio, która ma syna Olivera z nieżyjącym emerytem Bazem Briody) Michał z jedynego związku z Traci Kawaler zd. Ursine posiada 5 dzieci: Roba, Daphe, Pawła, Enriquettę i Celestę. On sam już nie żyje jedynie jego żona pozostała mając około 80 dni.Tak więc Paweł nie był synem Belli, ale zasięgnąłem informacji w drzewie genealogicznym do niedawna żyjącej Belli. I oto co wyszło Bella ma nieślubnego jednego syna Basstona z Mortim Ćwirem. Basston ma adoptowanego syna Russela Newella ze związku z mężczyzną Christianem Newellem - który ma jeszcze trzech adpotowanych chłopaków. Takie losy przedstawiały się bez mojej ingerencji.
Po mojej ingerencji to wygląda tak: Morti wprowadził się do Belli (Willa Kawalerów) i przyjął jej nazwisko przed ołtarzem (byli wtedy emerytami) na okolicznośc zawarcia tego związku zaadoptowałem im synka Kwirynka (murzyn), który jest nastolatkiem. Aktualnie Bella już umarła ze starości, a Morti jeszcze jakoś się trzyma. Oprócz Pawła to już ich rodziny nie ruszałem. Paweł dorósł tak jak i Stella - teraz mieszkają razem w Willi Johnsonów - planuję ślub, lecz Stella musi zerwać ze swoim chłopakiem Wincentem Crosby. aaaa Jak się okazało (po wejściu do Willi Ćwirów), myślałem że tylko Morti tam będzie mieszkał, ale nie byli tam jeszcze jacyś Crosby. Pomyślałem może to jego nieślubne dzieci, lecz to byli dla niego obci ludzie nawiasem mówiąc czwórka. Zostawiłem im dom razem z majątkiem, a Mortiego dałem do Willi Kawalerów. Takie są losy Belli w moim świecie.
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem