Temat: Vorg
View Single Post
stare 02.05.2012, 23:06   #251
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Cytat:
Napisał Master of Disaster Zobacz post
Zatem z Vorgiem jest źle (trochę szkoda, ale tak bywa), Len się przemienia, coraz ciekawiej. Co prawda też liczyłam na więcej akcji (może trochę nieuzasadnionej przemocy?), ale skoro ma być w następnym odcinku... no to czekam.
oj będzie akcja będzie :3
Cytat:
Napisał Master of Disaster Zobacz post
A co do "ostrzejszych akcji", to można założyć jakiś blog z nie wykorzystanymi scenami, będzie i wilk syty, i owca cała
niezły pomysł! pomyślę nad tym dosyć poważnie

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Zgadzam się! Dopiszę tylko, że w ogóle kończenie samego opowiadania, nie tylko scen ero, w takich momentach powinno być karane! :<
co do sceny ero, to nie miałam wyjścia xD
co do przerwania odcinka w takim momencie... tez nie miałam wyjścia
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Len po przemianie wygląda bosko... *.* Nawet lepiej, niż jako zwykły śmiertelnik. Już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć całą jego twarz.
mnie też się podoba po przemianie :> jego buźkę pokażę w następnym odcinku :3
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Co ten Vorg mu zrobił? I dlaczego nie wyskoczył wtedy przez okno? Przecież z jego nowymi umiejętnościami, nie sprawiłoby mu to żadnego problemu. Tak bardzo zależy mu na Vorgu, że nie chciał go zostawiać?
Vorg tylko ugryzł Lena :> ale sam Len zamieniając się w demona, czuje coraz większą więź ze swym "stwórcą". I wtedy jeszcze nie był taki silny, jakby się mogło wydawać
Hooper potrzebuje teraz Vorga, bardziej niż Vorg, Hoopera sierżant jest "świeżakiem" w kwestiach demonów, będzie musiał się nauczyć panowania nad tym co go opanowuje, że się tak wyrażę.
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
No i co z samym demonem? Biedak umiera (czy demon w ogóle może umrzeć?), a wredny Nick pewnie obserwuje go jak owada w słoiku >:[ Nie dziwię się, że Len nie chciał z nim gadać.
Więc jeśli o Vorga chodzi, to jeszcze żyje. Czy demon może umrzeć? Otóż może, jeśli ktoś tam na dole nie pozwoli jego duszy na reinkarnację :3 No i teraz pada pytanie, co postanowi zrobić Lucyfer, jeśli dusza Vorga wpadnie w jego ręce?
a co do Nicka, to fakt,że jedyne co mógł zrobić, to patrzeć na demona, jak na owada w słoiku, bo ten nie miał zamiaru z nim rozmawiać..
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
A co się stało z prawdziwą Erin? Czyżby zmarła w momencie gdy Sunsum się w nią wcielała? (btw. "Sunsum" brzmi jak chyba najpopularniejsze słówko z TS1 xD).
no właśnie jeszcze chwilowo nie mogę tego zdradzić :> ale podoba mi się, że jak już komentujesz, to zwracasz uwagę na wszystkie istotne sprawy, niczego nie pomijając, za to kocham Twoje komentarze <3
co do tego słowa, to w dwójce jest "sulsul" nieraz na powitanie
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Ogólnie, mi to również wygląda na jakąś więź krwi między Hooperem a Vorgiem. Bracia? A może Vorg to ojciec Lena? W każdym razie, coś chyba jest na rzeczy.
no dobra, zdradzę wam, że to nie jest więź krwi :>
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Azazel coś kombinuje i wcale mi się to nie podoba, bo to na pewno coś przeciwko Vorgusiowi. :< Może obmyśla jakąś kolejną klątwę...
Azazel chce dopaść Vorga, to jego największy wróg. Będzie teraz bardzo kombinował :>
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Scena z Naama mistrzowska. Jesteś okrutna, jak mogłaś im przerwać w takim momencie? Swoją drogą, podziwiam Azazela, że się opanował w takiej chwili. Dobry jest, skubaniec. xD
ahaha prawda? xD a tak bardziej serio pisząc, to strach jest skutecznym zmieniaczem nastrojów :>
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
"Twoje" piekło bardzo mi się podoba; fascynujące, piękne wnętrza. Same zdjęcia - no już nie będę się powtarzać w każdym poście. Ty wiesz.
oj wiem, wiem i dziękuję ;**
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Oczywiście czekam z niecierpliwością na dalszy ciąg.
no to powiem Ci, że nie będziesz musiała czekać długo :3
wczoraj wieczorem dostałam takiego kopa, że w dwie i pół godziny napisałam prawie cały, kolejny odcinek O.O
aż sama się sobie dziwię...
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
A bardzo chętnie. Poproszę poradnik pt. "Jak robić mistrzowskie zdjęcia". To jest trudna sztuka Rudzielcu, uwierz mi. Może Tobie przychodzi to naturalnie, ale niektórzy (czyt. ja!) mają z tym problem. Nie wszystkiego można się tak po prostu nauczyć. :<
nie no, powiem Ci szczerze, że to nawet dla mnie nie jest takie proste, żartowałam sobie wczoraj
czasami męczę się przy jednej fotce po 15-20 minut i w tym momencie sobie nie żartuję
np. przy TYM zdjęciu musiałam użyć kilku OMSP, by Juri wyglądał jakby rzucał się na Marco, a i tak nie wyszło mi dokładnie to, co chciałam... No a przy TYM również myślałam, że mnie szlag trafi, gdyż kilka razy musiałam zmusić Mei do całowania się z Chrisem, a dopiero za ostatnim razem uchwyciłam odpowiednie ujęcie
ale można się tego nauczyć, bo ja się tego uczyłam przez ostatnie dwa lata :3
poradnik mówisz? w tym poradniku nie byłoby pewnie nic nowego, no ale mogłabym pokazać kilka swoich sztuczek ułatwiających robienie zdjęć

a tak w ogóle to jeśli chodzi o fotki... xD

jak ostatnio zdjęcia robiłam, to przy wejściu na parcelę wyskoczyło mi coś takiego xDD biorąc pod uwagę, że w FS Nick ma IQ ponad przeciętną i jest niezłym mózgowcem, to myślałam, że padnę ze śmiechu jak to przeczytałam

dziękuję za opinię :3
jeśli w najbliższym czasie pojawi się 3-4 komentarze, to dodam odcinek jeszcze w tym tygodniu
__________________
Mój profil na WATTPAD

Ostatnio edytowane przez rudzielec : 02.05.2012 - 23:26
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.