Temat: Maskarada
View Single Post
stare 09.07.2013, 11:37   #13
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Maskarada

Okey, to teraz ja Po pierwsze, bardzo mi się podoba, to są moje ulubione klimaty właśnie, a dzięki Tobie czasy, kiedy spędzałem godziny przed komputerem oglądając zdjęcia Titanica i ulubione wycinki z filmu Camerona powróciły w mgnieniu oka. Podoba mi się styl w jakim piszesz, właśnie tak jak zauważyła rudzielec od razu nasuwa mi się Pearson

Ładne zdjęcia, choć moim zdaniem niepotrzebnie je postarzasz (nie wiem jakiego programu używasz, ale przypomina mi to np. dodawanie szumów w Photoshopie, albo nadmierne wyostrzenie). W każdym bądź razie jest to ich jedyna wada. Teraz oczywiście czekam na zdjęcia z zewnątrz statku A przynajmniej jakieś szersze zdjęcie promenady

Co dalej... opis wyglądu Thompsona w ogóle nie pasuje mi do tego, co widać na zdjęciu. Na zdjęciu jest przystojny, z opisu wynika, że jest jakiś zarośniętym dziadem

Cytat:
- Sam nie wiem, jestem tu tylko lekarzem – odpowiedział pan Thompson, pokazując torbę z lekami – jednakże kiedyś miałem przyjemność rozmawiać z Thomasem Andrewsem, niech spoczywa w pokoju, i powiedział mi, że ten zegar przypomina mu White Star Lines. Poprzez czas i wysiłek dorobili się chwały, a ukoronowaniem ich pracy jest Olympic. Taki sam zegar był również na Titanicu.
Okey, nie wiem dokładnie jak to z tym czasem jest, ale skąd oni mogli wiedzieć, że Andrews nie żyje? Titanic dopiero co zatonął, sama wiadomość doszła do Nowego Jorku z opóźnieniem, a przecież oni na dodatek są na środku oceanu!

Cytat:
- Panno Leatherby – odpowiedział, dotykając ronda cylindra.
Skąd on wziął nagle cylinder

Na 5 zdjęciu jest suknia z filmu Titanic, czy mi się wydaje?
http://www.pastandpresentcreations.c...ressactual.jpg

No, czyli reasumując : fajne, aczkolwiek niektóre momenty mnie przynudzały (tym się nie martw, nie jestem wielkim fanem książek, zdarzało mi się ziewać i przed Kingiem i przed Pearsonem tym bardziej ). Fajne zdjęcia no i co więcej... czekam na next I ładne zdjęcia w porcie proszę
__________________
Evil is a Point of View

Ostatnio edytowane przez Gio : 09.07.2013 - 11:39
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem