View Single Post
stare 04.04.2015, 17:28   #584
Orzechowo
 
Avatar Orzechowo
 
Zarejestrowany: 06.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 388
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Klimat jest zupełnie inny, tak samo jak inny jest w dwójce albo trójce. Przynajmniej ja grając w każdą z tych gier miałam zupełnie inne odczucia. Powiedziałabym, że te wszystkie części to zupełnie inne gry.

Tak jak już wszędzie powtarzam - pojawia się wiele przydatnych opcji, których nie ma w poprzednich częściach, budowanie jest super, wielozadaniowość, swobodne tworzenie simów, którzy swoją drogą nie są tacy tępi jak w 2 i 3, gra chodzi bardzo płynnie. Jest też wiele niedopracowań i bugów, brakuje otwartego świata (przez co ja rzadko kiedy wyjeżdżam gdzieś z moimi simami, bo nie mogę kontrolować wszystkich na raz), CAST, tworzenia własnych miast, małych dzieci, ciągłe ekrany ładowania są męczące (i pewnie im więcej będzie dodatków, tym dłużej ładowanie będzie trwać)... Generalnie podstawa czwórki wydaje się mocno okrojona w porównaniu z podstawami poprzednich części.

Tak jak poprzednicy uważam, że powinnaś przeczytać kilka recenzji, obejrzeć jakieś let's playe i sama wyrobić sobie opinię.
Orzechowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem