Temat: Czerwonousta
View Single Post
stare 11.09.2013, 17:12   #14
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,474
Reputacja: 73
Domyślnie Odp: Czerwonousta

Cytat:
Napisał Mroczny Pan Skromności Zobacz post
Wiele rzeczy jestem w stanie wytrzymać, ale brak przecinka przed "że" i "wziąść" sprawiły, że moje oczy
Mnie za to dziwi, że nikt nie przyczepił się do właśnie tego "wziąść", przecież to jest źle.

Już pomijam błędy, bo są dokładnie takie same jak w poprzednim odcinku, czyli trzy kropki praktycznie co drugie zdanie, brak przecinków i przydługie zdania, które znacznie lepiej by wyglądały, gdyby zostały skrócone.

Zgadzam się z poprzednikami, skin koniecznie do wymiany, gdyż ten cień przy ustach(+ trójkropki) powoduje, że postacie, a szczególnie główna bohaterka, wyglądają na opóźnione w rozwoju. Osobiście używam ESkin-nATURAL by Lemonleaf wraz z You Are Real by buhudain. Do tego przy tworzeniu simek bardzo pomaga używanie custom sliderów.

Co do samej akcji - zgadzam się z Gio, że niektóre miejsca nie mają sensu. Ten dialog pomiędzy Achun a Danem szczególnie. Podobnie też reakcje Achun, z jednej strony nie bardzo zadowolona z tego, że brat ją obmacuje, z drugiej zaś wielce oburzona, gdy okazuje się, że ma on dziewczynę(make up your mind girl! To w końcu kochasz się w swoim bracie czy nie?! ). Chyba, że specjalnie chciałaś dać wrażenie, że główna bohaterka jest niezdecydowana, ale w takim razie spodziewałbym się jakiś rozmyślań, tym bardziej że to ona jest narratorem.
Caesum jest online   Odpowiedź z Cytatem