View Single Post
stare 27.02.2024, 22:03   #1
pszemoo1
 
Avatar pszemoo1
 
Zarejestrowany: 22.02.2024
Płeć: Mężczyzna
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Problem z Simem po aktualizacji

Witam. Dziś dostałem możliwość aktualizacji gry. Po aktualizacji z jednym z moich Simów stała się dziwna rzecz, a mianowicie jego interakcje zostały ograniczone. Z innymi Simami nie mogę wykonać żadnych interakcji. Myślałem że to wina modów więc usunąłem cały folder Mods, ale chyba problem nie w tym leży. Nawet naciskając lewym przyciskiem myszy nic się nie dzieje. Kod resetSim również nie pomaga. Naprawiałem grę przez EA App ale też nic nie pomogło. Dziwne jest to, że drugi Sim z rodziny nie ma tego problemu i może wykonywać normalnie wszystkie interakcje. Zapodaję jako przykład screen ze zwykłą skrzynką pocztową, z którą mogę wykonać tylko jedną interakcję. Drugi Sim ma do wyboru wszystkie interakcje. Przed aktualizacją wszystko było w porządku. Nie pomógł ani reinstall gry ani powrót do wcześniejszego save'a. Ma ktoś jakieś pomysły?
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
PS. Simowie są łysi i nadzy bo screen był już robiony bez folderu Mods

https://*************/images/2024/02/...4ed79511d.jpeg

Ostatnio edytowane przez Caesum : 28.02.2024 - 16:06 Powód: Niedozwolony hosting; usunięto znaczniki img
pszemoo1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.