View Single Post
stare 13.07.2013, 20:45   #13
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Piękna i Bestia

Cieszę się, że dział "Fotostory" odżył. A już w ogóle cieszy mnie, że odświeżony został przez osoby tak fantastycznie piszące. Prawdę mówiąc, całkiem niedawno zastanawiałam się, dlaczego Ty nie prowadzisz tu swojego tematu... Wychodzi chyba na to, że miałam jakieś przeczucie.

Co do samego odcinka, muszę przyznać, że trochę zadziwiła mnie relacja matka - córka. Wyczuwam jakiś dziwny chłód ze strony tej młodszej. Ale może to ja coś źle odbieram? Matka połamana w szpitalu, a zachowanie córki jakieś takie niefrasobliwe. Bardzo mało troski. Ciekawią mnie te zdjęcia, to, co przedstawiają. Czy będą odgrywały jakąś większą rolę? Tytuł intrygujący, podoba mi się. Mam przeczucie, że będzie tu interesująco. Tylko jedna prośba - więcej zdjęć! Uwielbiam oglądać Twoje fotki!

Nie obiecuję Liv, że będę komentować na bieżąco. Będę czytać, tego możesz być pewna. Ale ostatnimi czasy strasznie ciężko u mnie z komentowaniem, z jakąś weną do pisania. W ogóle chęci do czegokolwiek mi brak. Będę się starała skrobnąć tu zawsze co nieco, ale jak będzie, to się zobaczy. Tak, czy inaczej, z niecierpliwością czekam na kontynuację.
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem