View Single Post
stare 21.01.2005, 19:23   #24
Karo22
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adziczka
ja też nie gram w 1 Wole zdecydowanie 2 już nawet usunełam the sims narazie mnie wzięło na zoo tycoon 2 A jak grałam w 1 to wolałam kotki...Ahh kocham kociacki :* Psy są ee takie walnięte oczywiście oprócz Rajki kochany owczarek szetlański ;* jedyny pies którego lubie. Psy gryzą byłam pogryziona już a jakiś pekiniec mnie atakował bo przeszłam koło koca jego pani. Jezusss.. Wkurzają mnie te padziewiarstwa o wierności psa jakoś moje nie były mi wierne chociaż zawsze im kocyk rozkładałam bawiłam się z nimi a one dupa cisną się na wszystkich przechodniów z zachwytem, srają w domu i niszczą mieszkanie jak cie nie ma bo tęsknią ponoć... A i jeszcze moje suczki uciekały z domu żeby się puszczać i później mi rodziły szczeniaki w domu, oddałam praiwe wszystkie psy babci na wsi Ehh rozpisałam się Aa i jeszcze trzeba wychodzić z nimi kuzwa ok 6 razy dziennie bo ci będą.. nie ważne a te w simach mają iloraz inteligencji 0% na 100% Wole kociki :* Kochane maskoteczki
gdyby mój pies był 2 km od ciebie byłabybyś trupposzem,wracając do tematu wolę kochane psy obronią i pogonią listonosza aoraz innych ludziuw
  Odpowiedź z Cytatem