View Single Post
stare 10.06.2012, 11:29   #28
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

Cytat:
Napisał Ilona
jeżeli bym naprawdę złamała regulamin,to bym została o tym powiadomiona
Ale z drugiej strony nie oczekujmy, że każdy każdego będzie pilnował. W administracji są ludzie na tyle dojrzali, że nie złamią regulaminu bo wiedzą, że muszą dawać przykład userom, no i mają jeszcze adminów nad sobą (w przypadku modów).
I jeśli jest się w administracji to trzeba być świadomym tego, że trafia tam swego rodzaju "elita" - najbardziej pomocni, najlepiej znający i przestrzegający regulaminu userzy. Po prostu "wzorowi", a jak wiadomo, tacy mają w pewnym stopniu autorytet.
Cytat:
Poza tym offtopic to offtopic. Więc to, że mi zdarzyło się napisać dwa posty pod rząd to chyba tragedia nie jest?
Nie zdarzyło Ci się w sam raz. A jeśli już, to "zdarza Ci się" o kilka razy za dużo.
Regulamin mówi jasno - nie piszemy posta pod postem, a tym bardziej moderatorowi wypadałoby go NIE łamać. W żadnym wypadku. Najpierw wymagajcie od siebie, a potem od userów. I wszystko jedno czy to offtop czy "normalne" forum.
Cytat:
A to, że ktoś innych dostał za to warna to już nie moja wina, nie ja to uczyniłem.
Dlatego szkoda, że jako moderacja nie przestrzegacie w takim samym stopniu regulaminu.
Cytat:
Napisał Irr
Przepraszam za to, że staram się być miły dla osób które lubię i z którymi pracuję.
Gin, niektórzy już do końca swych dni tutaj będą hejterami. Nie ma co się nimi przejmować, bo dużo osób Cię tu lubi i docenia Twoją pracę na forum

Cytat:
Napisał UV
Wciąż nie rozumiem, skąd te porównania.
No ale daj sobie powiedzieć - działasz szybko, często i efekty są widoczne. Tylko forma jest trochę inna
Cytat:
Staram się oceniać przewinienia użytkowników sprawiedliwie, ale czasem potrafię też przymknąć oko na mało istotne sprawy, nie karając ich warnem.
Też bym to kiedyś mogła napisać ;] Ale każdy inaczej rozumie pojęcie typu "spam" czy "obrażanie użytkownika".

No i nie bądź już taka skromna - zasłużyłaś na te pochwały A ewentualne "braki" nadrobisz

Jeszcze się odniosę do dwóch innych odpowiedzi:
Cytat:
Brakuje też Liv, bo nie ma teraz kogoś "na prawdę mocnego".
Cytat:
Nie jest najgorzej, ale żałuję, że nie ma już Liv, ponieważ ona była najlepsza.
I z tego miejsca dziękuję w szczególności tym dwóm osobom a także wszystkim, którzy sie z nimi zgadzają - czytanie takich opinii po takim czasie (w końcu już dobre pół roku nie jestem modem) uświadomiło mi, że to, co robiłam tutaj, miało większe znaczenie niż sobie wyobrażałam i że pozytywniejsze aspekty mojego moderowania zostały docenione. No i że w gruncie rzeczy nie zostałam zapamiętana tylko jako "ta zła", co mnie naprawdę bardzo cieszy
Ktoś wspominał też o ekipie z lat 2009-2010. Wtedy zaczynałam tutaj jako mod, więc ciekawa jestem, których członków administracji ta osoba miała konkretnie na myśli ;]

Ogólne wnioski jeszcze - szkoda, że było gorzej z frekwencją w tym roku, bo szczególnie interesowały mnie opinie ogólne o forum. Jednak z tymi, które się pojawiły, ja w większości się zgadzam
Chociaż, nie ukrywajmy, poziom zadowolenia userów z forum jest wręcz przerażający - czy tylko ja tak krytycznie każdego oceniłam? ; o No ale z drugiej strony wychodzi moje przewrażliwienie
No ale skoro większość jest zadowolona, to dobrze ;]
Liv jest offline