Temat: Adopcja
View Single Post
stare 16.11.2011, 13:20   #58
ginsei
 
Zarejestrowany: 30.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 247
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Adopcja

SimBotami zaadoptowałam dziecko - dziewczynkę. I muszę stwierdzić, że z niej jest całkiem ładna Chinka simsowa - z urody i karnacji przypomina mieszkańców Shang-Shimla (wybaczcie, jeśli źle napisałam...) (ma również czarne włosy - aktualnie dałam jej fryzurę luźnego warkocza, tego co z WP przyszedł), wśród cech miała 'uwielbia przyrodę' i 'zdyscyplinowana', ulubioną jej muzyką jest 'chińska', kolor - limonkowy (jak dla mnie bardzo miła odmiana - dzieci z ulubionym zielonym kolorem jeszcze nie miałam) i tylko danie jest 'ryba z frytkami'... Jak podrośnie, to jej zmienię danie na 'sushi' a imię na jakieś japońskie Wrzucę jej jeszcze podróżnika, żeby opłacało nią się do Chin jeździć (może znajdę jej biologicznych rodziców? xD ). Póki co dałam jej cechę 'miłośnik zwierząt', bo podróżnika nie było...
Babcia ją wychowuje (która jest rockówną i młodą dorosłą, ale co tam! Babcia to babcia!), bo mnie wkurzało jak co chwile u żywych Simów wyskakiwała czynność 'SimBot!' :/ Całą kolejkę miewałam wypełnioną czynnościami, a tu jeden SimBot i czynności poszły się rypać :/

W każdym bądź razie - z adopcji jestem zadowolona, nie jest to moje pierwsze adoptowane dziecko i nie zauważyłam, by znacznie odbiegały od wyglądu rodziców adopcyjnych ((prawie) zawsze gram bardzo bladymi Simami i jeszcze nie zdarzyło mi się czarne dziecko na przykład), ani, żeby miały jakieś bardzo negatywne cechy (tyle, że ja się negatywnych cech nie boję - siostra wspomnianej babci ma np. cechę 'zła' i sama jej taką dałam (jest cesarzową zła, a jej ojciec - mistrzem złodziei - taka mafia rodzinna )
ginsei jest offline   Odpowiedź z Cytatem