View Single Post
stare 18.09.2014, 16:12   #1
Arcy Joko
 
Avatar Arcy Joko
 
Zarejestrowany: 18.09.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Ciekawostki z Rozgrywki

Hej

W każdej grze The Sims da się znaleść pewne ciekawostki, jedne intrygujące, fajne i ciekawe inne niekoniecznie. Jeśli macie coś takiego z The Sims 4 podzielcie się co wydaje wam się ciekawostką.

Zacznę:

- przekopując ziemię (kopce) można w niej znaleźć różnego rodzaju "lalki".
ciekawa rzecz choć nic opórócz kolekcjonerstwa nie wnosi, lalki nic nie robią, przynajmniej jeszcze nie odkryłam nic takiego

-sim który się specjalnie nie obżera a je właściwie tylko wtedy gdy jest głody zaczyna powoli i stopniowo tyć jeżeli nie ćwiczy
całkiem spoko, jak z życia wzięte, podoba mi się że tycie jest stopniowe i jakiś czas mija zanim się zorientujemy że nasz sim właściwie sporo przytył.

-umiejętności nabyte jako dziecko nie przechodzą na nastolatka
tutaj to sobie jaja zrobili! strasznie mnie to wnerwia, to po co ja się czegokolwiek za dzieciaka uczę...?

- sim jednocześnie może mieć parę dziewczyn/chłopaków naraz
generalnie sim może poprosić ile osób chce o chodzenie i można jednocześnie chodzić z kilkoma osobami, niby też trochę z życia wzięte choć dosyć dziwne. Nawet jak się już weźmie ślub to te dziewczyny wciąż zostają i oczywiście nie są złe że koleś wziął ślub z kim innym. To już akurat jest mega nierealne.

Narazie tyle przychodzi mi do głowy, chętnie poczytam jakie wy wyłapaliście niuanse
Arcy Joko jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.