View Single Post
stare 10.11.2016, 18:06   #2164
LepkiePaluszki23
 
Zarejestrowany: 08.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 608
Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z grą

Cytat:
Napisał Dżiglipaff Zobacz post
Jak dzieci zabiera opieka społeczna, to przywraca się je do rodziny poprzez zwykły telefon i adopcje, bez kombinowania z simpe i czitami. Nie mam bladego pojęcia co zrobić z Twoim obecnym problemem, tak tylko mówię na przyszłość
Tyle, że problem był taki, że jak przywracałem te dzieci wspomnianym przez Ciebie wyżej sposobem, to nie było ich. Nawet jak adoptowałem 5 dzieci ich nie było.

Ponawiam pytanie w dalszym ciągu


Cytat:
Napisał LepkiePaluszki23 Zobacz post
Nie do końca rozumiem pytanie "W SimPE wszystko z nimi w porządku?", czyli czy ich portrety mają granatowe tło?
Tak więc sprowadziłem ich na tę parcelę, na jakiej mieszkali, dodałem do rodziny. Kliknąłem jednym z nich na telefon, ale sekcji "Uczelnia" nie ma. W komputerze również. Tak więc gry nie zapisałem i udałem się do głównego otoczenia i wczytałem dom ich mamy. Tam ich sprowadziłem, dodałem do rodziny i wysłałem na studia (bo opcja się pojawiła). Po wysłaniu na studia wprowadziłem jedną z tych osób do domu i znowu to samo, nie ma jej w panelu, panel nie działa i dom zachowuje się jakbym wczytał go do budowania, choć po zapisaniu nad domem widnieje kryształem i mieszka tam ten sim.

PS.1: Nie wiem, czy to będzie przydatne, ale to Ci sami simowie, z tego problemu. Dodałem ich kiedyś przez SimPE do ich matki.

PS.2: Może po prostu nie wysyłać ich na studia i sprowadzić do ich matki, dodać do rodziny, kliknąć opcję dorośnij i wyprowadzić?

EDIT: Problem rozwiązany. Po kilku próbach wyprowadzki i wyprowadzki simowie pojawili się.

Ostatnio edytowane przez LepkiePaluszki23 : 11.11.2016 - 13:04
LepkiePaluszki23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem