Temat: New vision
View Single Post
stare 10.08.2020, 23:02   #1
Alcioo :33
 
Avatar Alcioo :33
 
Zarejestrowany: 20.09.2012
Skąd: Polska
Płeć: Mężczyzna
Postów: 603
Reputacja: 12
Arrow New vision

Witajcie! Tyle tematów czekających do zamknięcia przez brak nowych postów... może ktoś, tak jak ja, w chwili wolnego wrzuci coś nowego od siebie!



Podczas przerwy od roku akademickiego, gdzie pracuje po 70h tygodniowo i rozwijam swoje pasje, stwierdziłem, iż najlepszym rozwiązaniem na "nudę" () będzie zbudowanie czegoś w simsach. Projekt, a raczej już bryła, postawiona była od dłuższego czasu - w trakcie budowania inspirowałem się trochę projektami w internecie, w szczególności wyglądem garażu i schodów wejściowych (prac nie pamiętam, proszę, jak ktoś znajdzie o podesłanie do podlinkuje), jednak zapożyczenie tego wyglądu daleko ma jeszcze do plagiatu , a wszystkie wnętrza są zupełnie autorskie.

W każdym razie - oto jest, domek w TS4 zbudowany wyłącznie na rzeczach dostępnych w oryginalnych pakietach od twórców. 0 CC!

Oglądajcie, komentujcie, wytykajcie błędy - do pobrania raczej nie będzie

Bryła:











PARTER (wejście na ogród i do garażu)























I Piętro:



















II Piętro:























Ogród:










ZRZUTY Z GÓRY:








Uważam, że TS4 to gra z obecnie idealnym trybem budowania - a dobór możliwych przedmiotów jest przeogromny (może mówię tak w sumie, bo bardzo dawno grałem w inne części).

No nic, oby się spodobał
Alcioo :33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.