Temat: Pose Player
View Single Post
stare 12.01.2014, 12:18   #4
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,092
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Pose Player

Chciałabym pobrać w końcu Pose Player'a (nawet jest mi potrzebny), ale przedtem zadam kilka pytań.
1. Na początku myślałam, że to się po prostu wrzuca do Packages, ale pobrałam te dwie paczki - w pierwszej był Pose Player, w drugiej to coś, żeby pozy działały z listy i plik "PoseBoxFlareGenerator" (w formacie .exe, cała reszta oczywiście w package). Co mam z tym plikiem zrobić? Muszę go instalować?
2. Nie uszkodzi mi się gra, jeśli kiedyś po prostu nie będzie mi potrzebny i się go pozbędę? Czy nie będzie problemu, kiedy po zainstalowaniu Pose Player'a kupię dodatek do gry i go zainstaluję? Czy będę musiała najpierw pozbyć się moda, zainstalować dodatek i znowu wrzucić PP?

Mam nadzieję, że cokolwiek z tego zagmatwanego posta ogarnęliście i mi pomożecie.

EDIT: Okej. Druga paczka jest tylko dla kreatorów, to wiem na pewno (tylko na początku miałam wątpliwości, różne tutoriale kazały to pobierać, inne nie...). No więc wrzuciłam do Packages PP i kilka paczek z pozami z różnych stron, a jak wejdę do gry to nie da się wykonać żadnej interakcji z tym klapsem filmowym. Plik Resource mam (aczkolwiek nie w Mods tylko luzem w folderze gry, ale inne Packages działają więc to nie to. Za to w Mods właśnie packages nie działają mi). Pomocy, bardzo potrzebuję tego Pose Playera!

Ostatnio edytowane przez Diana : 14.01.2014 - 20:36
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem