Temat: Dark Vamp
View Single Post
stare 21.01.2011, 11:42   #2
Volturia
 
Avatar Volturia
 
Zarejestrowany: 29.10.2008
Skąd: Trójmiasto
Płeć: Kobieta
Postów: 876
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dark Vamp

HM. Nieco krótko szczerze mówiąc, jak nawet na prolog. Mimo że tekst nie długi to wkradło się parę błędów, ale oczywiście nigdy nie chce mi sie ich wymieniać Gdzieś duża litera za myślnikiem, literówka...

Cytat:
Napisał ROY Zobacz post
Shannon siedziała w ogrodzie i patrzyła z pożądaniem, ale również nienawiścią na oddalający się samochód.
Zastanawia mnie: jak można patrzeć na samochód z pożądaniem? Nie wiem, czy może nie do końca trafnie odbieram znaczenie tego słowa, ale stylistycznie brzmi to dla mnie dziwnie.

Nie wiem również, czy przypadkiem nie pomyliły Ci się stulecia. Lata 20ste minionego wieku? O ile się nie mylę plan zdjęciowy stylizowany jest na miarę średniowiecza ( tak jak i styl samego FS), zresztą wampiry siłą rzeczy kojarzą się ze średniowieczem ( może i lata 20ste, ale wieku XIV lub XV!).
Mam nadzieję, że to jakoś wyjaśnisz, bo dla mnie to trochę chaotyczne.
Lata 20ste wyglądały z grubsza inaczej w Polsce jak i w Europie. Czekam więc na dwa słowa chociażby na ten temat.
Byłabym zapomniała - dymki, kryształki na zdjęciach - z reguły należy tego unikać. Jednak to jeszcze pikuś przy takim rzucie jak na zdjęciu drugim, gdzie widać ściany. >.< Przypatrz się niektórym FS, w dobrych nie ma tym podobnych zdjęć. Muszą one wyglądać naturalnie, na tyle na ile to możliwe i pozwala nam gra, a na to z pewnością nam pozwala, by nie robić zdjęć ze ścianami, dymkami i kryształkami! Zapamiętaj.

Jak mówiłam - na razie krótko, jeszcze nie wiemy o co chodzi, jest nawet OK choć szału nie ma, możliwe, że zajrzę tu jeszcze, by zobaczyć jak to się rozwija.

Pozdrawiam, VOLT.
__________________
Well well well...

Ostatnio edytowane przez Volturia : 21.01.2011 - 11:50
Volturia jest offline   Odpowiedź z Cytatem